v , , ,

10 veci z prvej série Teórie veľkého tresku, na ktoré sme už takmer zabudli! Čo všetko sa stalo v prvej sérií úspešného sitcomu?

Prvá séria svetovo úspešného sitkomu Teória veľkého tresku priniesla životy štyroch veľmi zaujímavých mladých ľudí, ktorí sa s maximálnou obľubou motajú okolo vedy. Premiéra sa udiala v roku 2007 a po dobu dvanástich rokov zabávala mnoho divákov naprieč celým svetom. Do vysielania sa dostalo voľné pokračovanie pod názvom Young Sheldon, ktoré sleduje milovanú postavu Sheldona Coopera v jeho detstve.

Veríme, že najvernejší fanúšikovia si pamätajú takmer všetky udalosti, ktoré sa za tých 12 rokov našim hrdinom udiali, ale nikdy nezaškodí vrátiť sa na začiatok a trocha si zaspomínať na udalosti prvej série.

10. Sheldon a Leonard upratali Penny byt, kým ona spokojne spala 

Zdroj: static0.srcdn.com

V druhej epizóde “The Big-Bran Hypothesis” prinesú Sheldon a Leonard do apartmánu k Penny pomerne veľký balíček. Sheldona pritom ale veľmi zaskočí, až rozruší, v akom stave sa byt nachádza. Spoločne sa tam vrátia v nočných hodinách a poupratujú, no Sheldon sa pred odchodom ešte uistí, že Penny si toho bude vedomá. Asi niet divu, že tú ich činy veľmi nahnevajú a dokonca si vypýta späť kľúč od svojho bytu.

9. Sheldon a jeho žiariaca rybička

Zdroj: static0.srcdn.com

Štvrtá epizóda “The Luminous Fish Effect” prinesie Sheldonovi vyhadzov z práce po tom, ako obviní svojho šéfa, že nie je skutočný vedec. Počas voľna si hľadá rôzne spôsoby ako zamestnať myseľ bez toho, aby táto aktivita nejako súvisela s fyzikou častíc. Keď sa Leonard následne vráti domov, nájde ho ako sa snaží vyrobiť svietiacu rybu namiesto svetla. Tento nápad je ale následne zametený pod koberec. Až na konci epizódy môžeme vidieť, že Sheldon predsa uspel, hoci rybičku už nikdy viac nevidíme.

8. Príchod Sheldonovej sestry

Zdroj: static1.srcdn.com

Epizóda 15 “The Pork-Chop Indeterminacy” nám priniesla Missy, Sheldonove dvojča, ktoré je jeho presným opakom. Netrvá dlho, aby sa jeho kamaráti pokúšali zaujať ju. No a ako vieme, Raj nedokáže hovoriť k ženám bez požitia alkoholu, takže pred jej príchodom sa pokúša čo najlepšie hodiť do nálady. Medzi ním, Leonardom a Howardom sa strhne hádka, ktorú chytro využije Penny a skamaráti sa s Missy. Raj však nakoniec s Missy predsa len hovoril skôr, ako vypršali všetky omamné látky.