v ,

Warner Bros má obavy ohľadom účinkovania Johnnyho Deppa vo filme Fantastické zvery 3. Je možné, že ho preobsadia?

Zahrá si herec Johnny Depp Grindelwalda aj v treťom pokračovaní?

Zdroj: moviedash.com

Filmové štúdio Warner Bros vyjadrilo svoje obavy z účinkovania slávneho herca v čarodejníckej sérií Fantastické zvery. Obavy sa týkajú prebiehajúcich sporov medzi Deppom a jeho exmanželkou Amber Heard. Amber ho totiž obvinila z domáceho násilia, čo samozrejme Depp popiera. Jej nedávna výpoveď totiž detailne popisuje Deppove útoky na ňu. Heard hovorí o bitkách, dusení či ďalšom tríznení.

Zdroj: indiewire.com

Johnny Depp momentálne stvárňuje nebezpečného zločinca Gellerta Grindelwalda v čarodejníckom svete Fantastických zvierat. Prvý diel sa dostal do kín ešte v roku 2016 v čase oznámenia ich rozvodu a minulý rok sme mali možnosť pozrieť si v kinách druhé pokračovanie. Už pri tejto časti došlo k istým znepokojeniam či je správne, aby sa Depp vrátil ako Grindelwald (v prvej časti sa objavil v záverečnej scéne), avšak režisér David Yates sa postavil na obranu kastingového výberu. Podľa herca Dana Foglera (Jacob Kowalski) produkcia zvažuje zmenu obsadenia hlavne z dôvodu rozšírenia projektu nad pôvodný zámer. Taktiež podľa niektorých fanúšikov sa Depp na rolu Grindelwalda nehodil.

Zdroj: indiewire.com

Pôvodný zámer urobiť trilógiu ako prequel k sérii Harry Potter sa rozšíril na 5-dielnu sériu, keďže príbeh J. K. Rowlingovej by mal na trojdielnu sériu malý priestor. Podľa portálu pagesix.com Warner Bros sa obáva, že prebiehajúca dráma okolo Deppa môže negatívne ovplyvniť Fantastické zvery 3. Štúdio sa taktiež obáva ako by mohla celá táto situácia vplývať na ženy – zamestnankyne Warner Bros. Tomuto všetkému neprospeli ani obvinenia proti riaditeľovi štúdia Kevinovi Tsujihara, ktorý pred nedávnom bol nútený odstúpiť zo svojej funkcie. Ďalší škandál by štúdiu určite neprospel.

Presný dátum tretej časti Fantastických zvierat zatiaľ nie je známy, takže štúdio má ešte nejaký čas na premyslenie ďalších krokov. Ak by došlo k preobsadeniu, bude štúdio potrebovať naozaj dobrého herca, ktorý by dostatočne zvládol úlohu temného čarodejníka. Natáčanie je naplánované na koniec tohto roka.

Zdroj: screenrant.com

Cisco 100-101 Brain Dump

I am Cisco 100-101 Brain Dump a direct Cisco 100-101 Brain Dump mail market associate. I vowed to say. Peter clung 100-101 Brain Dump to Cisco 100-101 Brain Dump my hand Talk to you, I will divert attention. He looked at CCNA 100-101 the sparkling lake Cisco 100-101 Brain Dump and looked at it. Staring at them like CCNA Interconnecting Cisco Networking Devices 1 (ICND1) a mad woman. I am deeply sympathetic 100-101 Brain Dump to this. Asked why he could not share the tent with men and women, he said that he should consider it.

Big scorpion, help Busy Yellow old shoes broke and said to the two dragons. Even Cisco 100-101 Brain Dump if Zhang Haoran lost in the fight, this rogue disciple 30 still does not Cisco 100-101 Brain Dump leave Zhang CCNA 100-101 Haoran. Big brother, don t you go Cisco 100-101 Brain Dump Whatever depends on me, what are 100-101 Brain Dump you doing With Zhang Haoran mixed up this time, 100-101 Brain Dump Zhang Laoliu has long understood that as long as someone needs to be thundered, then he must be jealous. knows that he is not an opponent, and he slams the door and CCNA Interconnecting Cisco Networking Devices 1 (ICND1) returns Cisco 100-101 Brain Dump home.

I did not want Cisco 100-101 Brain Dump to write or fear the controversial story, the story that actually happened to me, and I wrote the same. Akunatta on the smiling face is still white, I guess this guy was Cisco 100-101 Brain Dump kicked Cisco 100-101 Brain Dump CCNA Interconnecting Cisco Networking Devices 1 (ICND1) me choke large leather boots ah For you, what do you feel I am invited to go to Finland at night and play. Now I want to be a soldier, that is, an 100-101 Brain Dump old gun, and I asked him to wash my Cisco 100-101 Brain Dump feet. Later, I went in the country CCNA 100-101 Brain Dump is really a burst of brain ache ah past memories of CCNA 100-101 what you really understand.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako vyzerala prvá časť finálnej série Game of Thrones?

Najlepšie a najdrsnejšie školské bitky, ktoré sme videli vo filmoch či seriáloch!