Zdroj: sk.pinterest.com
v , , ,

10 takmer zabudnutých vecí, ktoré sme videli v prvej sérií Game of Thrones! Incestný sex, odvážni muži a smrtiaci bieli chodci!

Seriál Game of Thrones svojou popularitou dobyl televízne obrazovky. Prvá epizóda vyšla už v roku 2011 a od tej doby už nejaký ten čas ušiel. Je teda jasné, že si na mnoho vecí nepamätáme, napríklad z prvej série. V dnešnom článku si ich však pripomenieme!

1. Vzhľad všetkých postáv sa za tých dlhých 8 sérií zmenil. No kto si pamätá na fakt, že na začiatku prvej série mal Tyrion blond vlasy rovnako ako ostatní Lannisterovci? Tie však časom stmavli a boli stále tmavšie a tmavšie, zrejme usúdili, že na farbe vlasov nezáleží.

Zdroj: srcdn.com

2. Počas celej série zomrelo mnoho postáv. A preto, v druhej časti prvej série, to bolo naposledy, keď bola rodina Starkovcov celá pohromade. Už nikdy sa zase nestretli na veľkom rodinnom stretnutí a niektorí sa už navzájom nikdy nevideli. Jon a Robb napríklad hovorili naposledy.

Zdroj: srcdn.com

3. Beric Dondarrion je postavou, ktorá sa stala známejšou v tretej sérii. Celkovo ide o zaujímavú postavu, hoci sa jej veľa priestoru nedostalo. No kto si pamätá, že sa objavil už v prvej sérii a mohli sme ho vidieť pri svojej prvej vražde?

Zdroj: srcdn.com