v ,

TOP 10 každodenných situácii ktoré nás dokážu dokonale vytočiť

Situácie, pri ktorých si povieme len jedno. No do pííííííííííííí…..

1. Posledné dve kvapky mlieka

Asi každý z nás pozná situáciu , keď sa po celom dni vráti z práce domov , urobí kávu pri ktorej dúfa , že jej teplota ešte nestihla dosiahnuť bod mrazu a po otvorení chladničky príde to nemilé prekvapenie , keď zistí , že krabica od mlieka je prázdna ako tvoja duša po celom tom dni so všetkými tými “milými” ľuďmi. Nehovoriac o tom že prekvapený nulovou váhou krabice vyleješ aj tie posledné dve kvapky.

2. Nekonečná bolesť

Samozrejme vždy to môže byť aj horšie. Po tom , čo si sa vrátil z obchodu s novou krabicou mlieka a urobil novú ,konečne teplú , kávu príde ten čas sadnúť si pred televízor a pozrieť si stíkrát tvoj obľúbený film. No samozrejme , v dome plnom skrytých nástrah príde ten okamih kedy začínaš veriť aj v Poseidona a vymenuješ celú zostavu našej vlády. Okamih , kedy sa tvoj malíček rozhodne zoznámiť so stenou , nohou od stoličky , či hocičím iným v tvojej blízkosti. A tebe neostáva nič iné iba stáť s malíčkom na 64 častí a googliť ako zmyť kávu z gauča.

3. Keď s vyčistenými topánkami skočíš do blata

Zima sa nám pomaly blíži ku koncu a prichádza obdobie plné vetra , počasia so ženskou náladou , blata a času kedy má konečne právo povedať , že ju bolí hlava. No zameriame sa na situáciu ktorá je bohužiaľ asi všetkým blízka , a to keď po hodinovom oplákavaní malíčka a ešte dlhšom čistení topánok vyjdeš von za 0,012 sekundy stihneš stupiť do dvanástich mlák a meter a pol hlbokého bahna.

4. Žiadny toaletný papier

Aby sme nezabudli na asi tú najbežnejšiu ľudskú činnosť na záchode , no dobre možno druhú najbežnejšiu…žmurk žmurk… máme tu situáciu , keď po všetkom tom zmývaní topánok a gauča sadneš na to posvätné miesto , pozrieš si celú sériu svojho seríalu alebo v prípade , že nejde wifi tak po tom čo prečítaš zloženie všetkých šampónov príde čas ísť naspäť do reality , no ty po tom čo siahneš po papieri nájdeš iba prázdnu ruličku a na nej 4 mm papiera. A tebe ostáva už len zakričať na niekoho nech ti ho donesie alebo ak si sám doma prejsť do módu korytnačka a pekne s holým pancierom dôjsť až k tomu miestu kde sa ten drahocenný poklad ukrýva.

5. Kamarát s hryzom ako Megalodon.

V každej partii , rodine , svorke ,menšine… hovorte si tomu ako chcete , sa nájde jeden ten človek , ktorý je stále hladný. Je tam jeden , ktorému je stále zima , jeden ktorý robí vždy problémy , či nejaký vegetarián. No všetko sú to slabé odvary oproti tomu jednému , ktorý je vždy hladný. Typická situácia kedy prídeš do školy či práce , vybalíš si tú najkrajšiu debrecínsku bagetu akú si kedy videl a v tom príde. A s ním aj tá zákerná veta “daj mi odhryznúť”. Je to jedna z tých viet , kedy ti tlak stúpne na bod infarktu a tebe po potlačení nutkania ho zabiť neostáva nič iné len mu “s ochotou” dať odhryznúť. Samozrejme ako to s ním už býva , jedným odhryznutím prídeš o pol bagety a dosť možno aj o kamaráta.

6. Keď ťa oprská jogurt

Keď sa rozhodneš urobiť aspoň niečo pre svoje už teraz “prepiatkované” zdravie a chceš si dať jogurt. Zoberieš jogurt , chytíš tú časť ktorá sa aj tak vždy odtrhne už na začiatku , samozrejme v prípade že sa ti ju podarilo nájsť , zatiahneš a v ten moment máš polovicu jogurtu na čele , druhú na linke a ruku až po zápästie v kelímku.

Yogurt Nom GIF - Find & Share on GIPHY

7. Keď umývaš lyžičku

Hneď po tom ako poumývaš celú kuchyňu a seba až po lakte , príde tá zákerná aktivita. Nikoho samozrejme nezaujíma že sa ti to stalo už 158 256 krát predtým. Aj tak vždy pustíš vodu , strčíš tam tú lyžičku a príde bozk od Poseidona.

Wash It Clean Up GIF - Find & Share on GIPHY

8. Ťahať! Nie tlačiť!

Táto aktivita je asi každému dobre známa , no musíš byť naozaj agresívny človek aby ti to pokazilo deň. Alebo si predtým musel za*rbať celú kuchyňu jogurtom. Kráčaš si do obchodu , povedzme po nový jogurt, rozbehnutý oproti dverám s maximálnou istotou že tieto dvere sa určite tlačia. No ako je už známe , je jedno koľko krát si do nich vošiel , vždy sa otvárajú presne naopak ako si si myslel.

Crash Fail GIF - Find & Share on GIPHY

9. Keď dáš naopak USB

Tak v skratke , nie je to žiadna maturita strčiť USBčko do portu. No môžeš sa naň pozerať koľkokrát chceš , zaručene ho dáš naopak.

Things Drive GIF - Find & Share on GIPHY

10. Linkou do oka

O tomto moc povedať neviem , no legendy a bájne rozprávania hovoria , že to nie je nič príjemné. Tak čo som počul… Kreslíš si tú zvodnú a neodolateľnú linku vďaka ktorej vyzeráš ako z klipu When the party´s over, nestíhaš a v tom si pichneš do oka. Hneď na to prichádza fáza kedy začneš roniť čierne slzy , oko máš ako piková dáma a všetko môžeš robiť od znova kedže celá tvoja tvár vyzerá ako keby ju ovracal jednorožec.

Makeup Struggle GIF by Disney - Find & Share on GIPHY

Zdroj giphov: giphy.com

GAQM CSM-001 Exam Sample Covers All Key Points

Really want GAQM CSM-001 Exam Sample to resign Really.That Zhen GAQM CSM-001 Exam Sample always know do GAQM certification CSM-001 not know.Our temporary workers, afraid not to disturb the general manager of it, he is so busy. Mayor half a day to ease over God, then laughed laughed, I am not a movie star, sign what name it The little girl pouted disdainfully, I CSM-001 Exam Sample did not look for them to sign, I look down on China s star, they are still a green apple. left before leaving two sealed passbook, pay Juanjuan forever custody.She laughed at the tears and grabbed Ruijuan, saying that Ya Ya had been my dry daughter. Zhen Yilong http://www.passexamcert.com specifically told Road, I would GAQM CSM-001 Exam Sample like to say one more thing, do not tell anyone, that is, Certified Scrum Master (CSM) to your wife, you are not human.

In the eyes of the light completely not in the General Hospital so small face before me please. Puppet music lover, it seems that GAQM CSM-001 Exam Sample they are good strategies to discuss.Fei looked at me can not see GAQM certification CSM-001 I laughed. I want to take it off I want to GAQM CSM-001 Exam Sample give a small shadow I inserted my knife into my scabbard, then spit in my hands and began to seize the rough rattan to climb the tree. These seemingly Yunshanwuyi script Bald Girl This script I just got When the time also special excitement, really think that what is good looking script, the result I saw two sentences are big so did not remember to remember the other Younescu playwright s name, because later Go to the library to collect the script to see when the GAQM CSM-001 Exam Sample buddies script was saved Oh, because I do not understand nor installed that big garlic. Silently watching me tell the story of these past passengers.I can imagine, when you will be a smile, when you will cry I know you, girl. Special brigade is http://www.examscert.com really Canglongwohu what birds are, so I just started calling them the brigade brigade makes sense, then the nickname for the captain know is not happy because the armband was his own design spent several nights Certified Scrum Master (CSM) Hardworking Brothers joked that it was a dog CSM-001 Exam Sample s head.

How do you make me not do http://www.testkingdump.com/CSM-001.html it I am really listening. If you don t break out, you can t live anymore. At this time, Niu Wenhai has been dead for 30 years and history will never give white stone this opportunity. Another form of good CSM-001 Exam Sample looking posture, how to see how Certified Scrum Master (CSM) to go up, she GAQM certification CSM-001 wants to expose their short. Is it a repetition to create GAQM CSM-001 Exam Sample the world We GAQM CSM-001 Exam Sample have a free world when we are separated from him. Your helplessness GAQM CSM-001 Exam Sample to the riddle will suddenly increase your sense GAQM CSM-001 Exam Sample of inferiority to the world and last year.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

V Avengers: Endgame bude posledné cameo Stana Leeho, povedal režisér Joe Russo

Disney v spolupráci s tímom Avengers darovali ťažko chorým deťom milióny dolárov! Ako k tomu došlo?