v ,

Top 10 filmov/seriálov z prostredia nemocnice!

Tie najlepšie filmy a seriály z prostredia nemocnice

Ok. Takýchto filmov a seriálov je veľa. V poslednej dobe hlavne seriálov. A skvelých seriálov. Tu je náš výber!

10. SCRUBS

Zdroj: pl.ign.com

Dnes už legendárny doktorský humorný seriál plný vtipných situácii a hlášok. Scrubs začal vysielať v roku 2001 a dotiahol to na 9 sérii. Prestriedalo sa tam mnoho známych tvárí, avšak pripomeňme si tie najhlavnejšie ako Zach Braff v úlohe mladého doktora John (J.D.) Doriana či Johna C. McGinley v roli skuseného nadutého a vždy odzbrojúceho doktora Coxa.

9. Prelet nad kukučím hniezdom

Zdroj: letterboxd.com

Keď sme pri tých legendách – toto je oscarom ovenčený film z roku 1975, režirovaným našim neskutočným Milošom Formanom s obsadenstvom, ktorému kraľoval Jack Nicholson. No čo môže byť lepšie?

8. Klinika Grace

Zdroj: thoughtco.com

Stále vysielajúci seriál o doktoroch v jednej nemocnici sa tento rok šplhá na úroveň slávneho seriálu Pohotovosť. Aktuálne sa vysiela neuveriteľná 15 séria.

7. John Q

Zdroj: http://tryps.eu

Denzel Washington v úlohe starostlivého otca, ktorý sa rozhodne získať pre svojho chorého syna srdce za každú cenu. Smutný príbeh doplnený dramatickými momentmi zaručuje skvelý zážitok.

6. Pohotovosť

Zdroj: eonline.com

Kto by nepoznal Pohotovosť? To by ste nepoznali začiatky Georgea Clooneyho. Je to jeden z najlepších nemocničných seriálov v histórii. A má neuveriteľných 15 sérii.

5. Narušení

Zdroj: sonypicturesmuseum.com

Príbeh 17ročnej Susannach, ktorá sa koncom 60tych rokov dostáva na psychiatrickú liečebňu. Winona Ryder, Angelina Jolie, Brittany Murphy, Elisabeth Moss, Jared Leto či Whoopi Goldberg. Tieto zvučné mená a režišérska taktovka Jamesa Mangolda, ktorý stojí za takými filmami ako Logan, Walk the Line či Identita.

4. Dobrý doktor (Good Doctor)

Zdroj: 7plus.com.au

Jeden z najnovších a v súčasnosti najlepších seriálov z medicínskeho prostredia. Príbeh mladého autistického doktora, ktorý síce disponuje bohatými vedomosťami a schopnosťami, avšak jeho sociálne cítenie je takmer nulové. Freddie Highmore, ktorého poznáme ako malého Charlieho v továrni na čokoládu alebo ako Arthura bojujúceho po boku Minimojov, sa tentokrát úžasne zhostí postavy autistického doktora Shauna Murphyho.
 

3. Doktor Flajster

Zdroj: edition.cnn.com

Krásny a skutočný príbeh o doktorovi, ktorý lieči prostredníctvom humoru. A k tomu nezabudnuteľný Robin Williams v hlavnej úlohe.

2. Prekliaty ostrov

Zdroj: filmtasticno.blogspot.com

Triler odohrávajúci sa vo väzenskej psychiatrickej liečebni na záhadnom ostrove Shutter. Leonardo DiCaprio a Mark Ruffalo ako muži zákona hľadajúci pravdu o šialenej vrahyni.

1.Dr. House

Zdroj: rocky.hu

V tomto rebríčku samozrejme nesmie chýbať jeden sarkastický, mrzutý a o paličke chodiaci geniálny doktor. Hugh Laurie v jeho nezabudnuteľnej roli doktora Housea.

Zdroj: csfd.cz

Cisco 300-075 Demo Download Is Your Best Choice

Moreover, Cisco 300-075 Demo Download things are not small. Besides, how do you live in this old village Er CCNP Collaboration 300-075 Dongzi Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 2(CIPTV2) ignored Liu Haizhu, Cisco 300-075 Demo Download , , knocked on the wooden Cisco 300-075 Demo Download door. 300-075 Demo Download It is 300-075 Demo Download said that Huang Lao s shoes will sing this song.

Usually, in Cisco 300-075 Demo Download order not to hurt the thigh, the triangular scraper Cisco 300-075 Demo Download is wrapped in a 300-075 Demo Download broken paper shell. Cisco 300-075 Demo Download After a hard fight, Liu Haizhu screamed after a slamming sound. This Cisco 300-075 Demo Download meal, after two CCNP Collaboration 300-075 hours of eating, the first hour and 50 minutes, all tacitly sneaked and nonsense, the last 300-075 Demo Download 10 minutes, scattered to the door Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 2(CIPTV2) of the hotel, that is the main content of the conversation.

He stepped back in Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 2(CIPTV2) fear and prepared to escape. I said, At that time you were in the bomb shelter. They laughed again, and I saw them again with one hand on one s CCNP Collaboration 300-075 stomach and the other on the Cisco 300-075 Demo Download other s shoulder, CCNP Collaboration 300-075 Demo Download two The skeletal rhythm shook neatly. org Researcher No. 101 What happened to the rabbit hole Some 300-075 Demo Download of us are biased against the rabbit hole. Amy is not sure whether she really needs this kind of thing, because it is not a simple matter for her. At the urging of the police, they finally Cisco 300-075 Demo Download took a step.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 magických zaujímavostí zo sveta Harryho Pottera

10 najtrápnejších momentov pri galavečeroch