v ,

Táto matka sa rozhodla spraviť svojej dcére “Crazy účes” výsledok vás prekvapí

Zdroj: foxnews.com

Toto je Ariel Romero, youtuberka z Houstonu, s jej matkou April Castillo a malou sestrou Antlantis Castillo. Sestra malej Atlantis a jej matka si pre ňu pripravili kúzelne prekvapenie v podobe účesu, ktorý jej vytvorili. A výsledok naozaj stojí zato!

Zdroj: buzzfeed.com

Spraviť tento účes trvalo 25 minút, Malá morská víla s chvostom zo zapletených vlasov malej Atlantis.Jej sestra Ariel v mene rodiny povedala:“Moji rodičia boli vždy posadnutý oceánom, takže ja aj moja sestra milujeme more”.

Zdroj: buzzfeed.com

Aj malá Antlantis sa k svojmu účesu vyjadrila:“Páčia si mi tieto vlasy a nikdy si ich nedám dole. Budem s nimi chodiť do školy a aj na gymnastiku”.

Zdroj: buzzfeed.com

Ale treba povedať, že to bola skupinová práca, Miguel Castillo tiež spravil kus roboty. Aj vďaka jeho pomoci môžme písať o takom super účese.

Zdroj: buzzfeed.com

Ariel tiež dodala:“Čo si nikto nevšimol, je to, že podprsenka bábiky k nej nepasuje. Môj ocino ju spravil z pásky. Predsa malá Antlantis nemohla ísť do školy a na hlave mať bábiku hore bez. “ 

Podstate všetko zachránil Miguel, lebo účes by mohol byť ale podprsenka je tiež dôležitá a bez nej by to proste nešlo!

Ako sa vám páčil účes malej Atlantis? Skúsili by ste to tiež?

zdroj: buzzfeed.com

GIAC GCIH Exam : GIAC Certified Incident Handler

Wo. GIAC GCIH Exam Harriet caught my thick brown hair and then released. This job only needs to go to work during the day Creation can t make money, and I have to feed myself while pursuing my artistic dreams this job is to write something that doesn t mean anything about detergents. Three years of time washed the city s original appearance, GIAC GCIH Exam and the city quickly forgot her GIAC Certified Incident Handler since Amy became a full time wife. Tong Yang hesitated for a GIAC Information Security GCIH long time, he could not believe his ears, what You GCIH Exam let I apologize to you that s it Su Hanmu GIAC GCIH Exam nodded.

Since the death of the eldest son, the old GIAC Certified Incident Handler couple have never been so happy. This group of GIAC GCIH Exam beasts can help me The beasts Let s die together Lao GCIH Exam Wei GCIH Exam s head understood, Lin GIAC GCIH Exam San s death was decided. The private rooms were not big. I don t want to go Yes, I said that I don t want to clean up the two of you. not to see GIAC Information Security GCIH you The big ears are dying. Liu Haizhu thought about it and strolled to go to the second city to buy a pen.

At that time, there was no such thing as Shaolin GIAC GCIH Exam Temple.Therefore, everyone has no concept of Shaolin Temple. A closer look is practiced, with a GIAC Information Security GCIH serious master learned.Look carefully again or really Shaolin routine, I would watch the dog high school squadron, he was loaded with a cool smile he knows it is also considered their own brothers and sisters inside the door, that is, do not know who Master. It is said that he was even worse last year, when GIAC Certified Incident Handler crossing the GIAC Information Security GCIH Exam leg will not work, GCIH Exam I GIAC GCIH Exam used to think cramps, this time my own analysis is that leg disease. In general, there will be more than one cigarette in my car, there will be enough drinks and dry food in fact, what bread crackers, but I used to call dry food.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 filmov, z ktorý sa neskôr stali memes

Ako vyzerala premiera poslednej série Game of Thrones? Spoločné fotky hercov vám istotne spôsobia nával nostalgie!