Zdroj: decider.com
v , , ,

Tvorcovia komédie Pofajčíme Uvidíme zvažujú nakrútenie štvrtej časti! Zahrá si v nej okrem hlavných hrdinov aj N. P. Harris?

V roku 2004 nám takpovediac odpálila dekeľ komédia Pofajčíme uvidíme, v ktorej sme spoznali dvoch mladíkov Harolda a Kumara. Tí sa ako kamoši k sebe vôbec nehodia. Kým Harold je usporiadaný človek, ktorý dodržuje zákony a je to taký suchár, Kumar je na druhej strane nezodpovedaný absolvent medicíny, ktorý však o medicínu absolútne nejavia záujem. Táto dvojica nám priniesla ďalšie dve pokračovania, ktoré boli rovnako úspešné. V oboch si tiež zahral známy herec Neil Patrick Harris a to sám seba. Tretia časť bola v znamení Vianočných sviatkoch a takpovediac ukončila celú komediálnu sériu vo veľkom štýle. Navyše Kall Penn, ktorý si zahral Kumara zavesil herectvo na klinec a presedlal na politickú kariéru. John Cho si naopak zahral v mnohých ďalších komédiách a seriáloch, ako napríklad Ako som spoznal vašu mamu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt harrold and kumar
Zdroj: comicbook.com

Prvá časť série sa venovala ich spoločnému road tripu do White Castleu. Totiž potom čo si dali úžasné množstvo trávy dostali skutočný hlad.V tom obaja videli v televízií reklamu na skvelé hamburgery a hranolky, ktoré, ako tvrdili v reklame nájdete len vo fast foode zvanom White Castle. V tom momente ich už nemohlo nič zastaviť a vydali sa na najbláznivejšiu cestu ich životov. Na nej totiž stretnú tých najdivnejších ľudí a dostanú sa do tých najbizarnejších situácií, ktoré nás samozrejme kráľovsky bavia! Nakoniec sa dostanú do vytúženého White Castleu a dajú si svoje obľúbené hamburgery, čo sa však dialo ďalej?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt harold and kumar white castle
Zdroj: vice.com

Článok pokračuje na ďalšej strane!