v ,

10 populárnych speváčok, ktoré by nikdy nemali spievať naživo! Ktoré spevácke hviezdy sú pohromou na koncertoch?

Ktorým speváčkam chýba to povestné zlato v hrdle?

Autotune a rôzne spôsoby úpravy hlasu v nahrávacích štúdiách dozaista zachránili a dokonca zabezpečili veľkú kariéru nejednému hudobníkovi. S profesionálnou pomocou dokáže znieť skvele naozaj každý, ale čo keď technika tohto druhu nie je k dispozícii? Skutočné spevácke hviezdy by rozhodne nemali mať problém ani v takomto prípade. Preslávili sa predsa vďaka svojmu hlasu, tak je celkom prirodzené očakávať, že dokážu skvele odspievať svoje piesne aj bez nejakého hudobného sprievodu a podobne.

Playback sa pre niektorých stal tak neoddeliteľnou súčasťou vystúpení, až je možno škoda reči. Nebudeme na nikoho priamo ukazovať prstom, ale už sa stalo, že pre zlyhanie techniky si hudobník skrátka povedal, že koncert ruší. Playback nie je k dispozícii, hlas naživo nič moc, tak to radšej zabalme, no nie? Však tí ľudia si zbytočné čakanie na koncert určite užili a teraz pôjdu domov s úsmevom na tvári.

Poďme sa teraz pozrieť na niekoľko príkladov, kedy šikovná propaganda predbehla prirodzený talent. Netvrdíme, že tieto speváčky sú vyslovene príšerné, miluje ich koniec koncov celý svet, ale bez pochýb sa nájdu aj väčšie talenty, ktorým sa však pomedzi tieto veľké mená preraziť nedarí, hoci by si uznanie zaslúžili oveľa viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 najsexi herečiek zo seriálov stanice HBO! Ktorá kráska z Game of Thrones či True Blood získala prvé miesto?

Seriály: 10 zaujímavostí ohľadom seriálových hercov, ktorých zbožňujeme! Tieto fakty ste určite nevedeli!