v , , , ,

10 slávnych hercov, ktorých už nikdy neuvidíme vo filmoch pretože sú na Čiernej listine! Takto si zničili kariéru Brendan Frasier či Mel Gibson!

7. Thora Birch

Zdroj: looper.com

Pred nejakými 10 rokmi bola Thora Birch sľubná mladá herečka s kariérou na vzostupe. Lenže potom táto sľubná kariéra úplne zmizla. Myslela si, že z Hollywoodu bola vyhodená kvôli jej zložitému správaniu. „Naštvala som veľa ľudí, ktorí našli spôsob, ako ma rozrušiť, dúfajúc, že to rozrušenie prinesie zmenu v mojom správaní, akou je dištancovanie. Ale skončila som. Skončila som s nimi všetkými.“

8. Jim Caviezel

Zdroj: usatoday.com

Jim Caviezel verí, že ho Hollywood zaradil na čiernu listinu po tom, čo prevzal hlavnú úlohu vo filme Umučenie Krista. Predtým, ako túto úlohu prijal, bol vychádzajúcou hviezdou a po účinkovaní v Umučení Krista sa mu filmový priemysel vyhýbal. Mel Gibson ho dokonca varoval, že už nikdy nebude môcť pracovať. Caviezel povedal: „Melovi som povedal, že som si všetkého vedomý. Všetci máme svoje kríže a ja musím niesť svoj vlastný. Ak nebudeme niesť naše kríže, budeme zničení pod jeho váhou.“ Caviezel nikdy neľutoval svoje rozhodnutie.