v , , , ,

10 slávnych hercov, ktorých už nikdy neuvidíme vo filmoch pretože sú na Čiernej listine! Takto si zničili kariéru Brendan Frasier či Mel Gibson!

1. Mel Gibson

Zdroj: esquire.com

Po jeho zatknutí v roku 2006, kedy mal neslušné poznámky voči policajtom, ktorí ho zatkli, šla Melova kariéra dolu vodou. V rokoch 2006 až 2010 mal iba jednu filmovú úlohu vo filme Na hrane temnoty. Potom bol v roku 2010 zachytený na páske, ako rasisticky nadával a smrťou sa vyhrážal svoje bývalej, Oksane Grigorieve. Je to len pár rokov dozadu čo mu Hollywood začal odpúšťať.

2. Charlie Sheen

Zdroj: foreignpolicy.com

Charlie Sheen bol kedysi jedným z najlepšie platených televíznych hercov v Hollywoode, ale jeho stabilná práca sa zmenila od roku 2014. Tvrdil, že bol na čiernej listine krátko po tom, ako podal žiadosť o zníženie platieb výživného pre svoje bývalé manželky Denise Richards a Brooke Mueller. V súdnych dokumentoch tvrdil, že nie je schopný zabezpečiť si stabilnú prácu a „bol na čiernej listine z mnohých aspektov zábavného priemyslu“. Aj keď o tom nešiel do podrobností, môže to byť pravdepodobne kvôli nevyrovnanému správaniu, ktoré predvádzal v roku 2011, keď ho vyhodili z Dva a pol chlapa.

3. Stacey Dash

Zdroj: pagesix.com

Stacey Dash bola preslávená vďaka jej role Dionne vo filme Bezmocná a tvrdí, že sa na čiernu listinu dostala kvôli jej konzervatívnym názorom. „Moje herecké príležitosti prestali kvôli môjmu politickému presvedčeniu. Bola som na čiernej listine. Moji agenti ma vyhodili. Nemohla som sa zúčastniť konkurzu viac ako rok kvôli tomu, za čím si stojím,“ povedala.