v , , , , ,

10 slávnych hercov, ktorí už dávno stratili svojich fanúšikov a preto ich nevidíme vo filmoch! Čo sa vlastne stalo s týmito hereckými hviezdami?!

4. Mike Myers

Zdroj: yahoo.com

Mike Meyers hral v mnohých našich obľúbených filmoch! Či už ste ho poznali ako Austina Powersa, hlas Shreka alebo prostredníctvom jeho rolí vo filme KocúrUčiteľ lásky, zdá sa, že sa Meyersovi podarilo stratiť sa vo všetkých jeho postavách. Navyše sa mnohí domnievajú, že tí, ktorí mali niečo dočinenia s franšízou Shrek, sa ocitli „prekliati“, čoho je aj taký Mike príkladom.

5. Eddie Murphy

Zdroj: wionews.com

Ako už bolo spomenuté, tí, ktorí mali nejakú úlohu vo franšíze Shrek, boli prekliati a vzhľadom na to, že Murphy prepožičal svoj hlas Oslíkovi, sa to možno dostalo aj k nemu. Keďže jeho posledným úspešným projektom boli Dreamgirls, dá sa bezpečne povedať, že sa na naňho nalepila smola.

6. Catherine Zeta-Jones

Zdroj: hellomagazine.com

Catherine Zeta-Jones je ďalšou hollywoodskou herečkou, ktorá sa ocitla mimo Hollywoodu. Napriek jej úspechu vo filmoch Pasca, Traffic – Nadvláda gangov a Ocean’s Twelve: Dannyho dvanástka, sa zdá, že jej posledným kúskom chýbal dobrý režisérsky vkus.