v , , , , ,

10 slávnych hercov, ktorí už dávno stratili svojich fanúšikov a preto ich nevidíme vo filmoch! Čo sa vlastne stalo s týmito hereckými hviezdami?!

1. Hilary Swank

Zdroj: sheknows.com

Hilary Swank je ukážkovým príkladom toho, ako jedna z najväčších hviezd Hollywoodu dokáže padnúť úplne na dno. Napriek tomu, že Swank získala dvoch Oscarov, v poslednej dobe sa jej nedarilo získať hlavnú úlohu. Zdá sa, že jej projektom chýba viditeľnosť a v konečnom dôsledku ju to viedlo k pomalému zmiznutiu z centra pozornosti. Herečka neskôr odhalila, že odišla, aby sa postarala o svojho chorého otca.

2. Freddie Prinze Jr

Zdroj: fanpop.com

Freddie Prinze Jr nám všetkým ukradol srdcia, keď bol obsadený do série Scooby-Doo. Milovali sme ho aj ako zdravotníka v epizóde Priateľov, veci sa však čoskoro zmenili. Aj keď ho už nevidíme pred kamerou, Freddiemu sa podarilo nájsť si prácu ako dabingový herec, najmä v Star Wars: Rebels. Našťastie pre herca je jeho osobný život úspešný, pretože je už takmer 20 rokov ženatý so Sarah Michelle Gellar.

3. Macaulay Culkin

Zdroj: insider.com

Macaulay Culkin bude mať navždy špeciálne miesto v našich srdciach. Culkinovi sa podarilo byť jedným z najúspešnejších detských hercov doteraz, zdá sa však, že mu to po vstupe do dospelosti nešlo. Culkin už nevyhovoval žiadnej z jeho predchádzajúcich rolí a stratil sa v chaose toho všetkého, čo neskôr viedlo k jeho definitívnemu vykĺznutiu z Hollywoodu.