v , ,

10 sitcomových postáv, ktoré sú v reálnom živote partnermi hlavných postáv týchto seriálov!

Vzťahy ktorých sitcomových hercov vydržali aj mimo kamery?

Pozeranie sitcomov je obľúbeným relaxom mnohých ľudí. Máme radi ľahké a vtipné zápletky, ktoré sa postarajú o zábavu. S hlavnými postavami sa často zžijeme a naviažeme sa na ne. Okrem hlavných postáv sa však v sitcomoch objavujú aj vedľajšie postavy, hosťujúce hviezdy, alebo také tváre, ktoré si zahrajú v niekoľkých epizódach, rozčeria hladinu vody a potom zmiznú, akoby ani neboli.

Na tieto vedľajšie, alebo hosťujúce postavy si často ani nespomenieme, pričom môžu mať skutočne dôležitú úlohu. Napríklad môžu byť životným partnerom niektorej hlavnej postavy a my si to ani neuvedomujeme. Takýchto prípadov existuje prekvapivo mnoho a my sa dnes pozrieme na desať z nich.

10. Alexis Denisof a Alyson Hannigan – Ako som spoznal vašu matku

Zdroj: na.rdcpix.com

Alexis Denisof si zahral narcistického Sandyho Riversa, ktorý sa objaví v desiatich častiach série. Sandy Rivers je nepríjemný a miestami až strašidelný kolega Robin, ktorý sa snaží získať pozornosť nevhodnými komentármi.

Zaujímavé je, že v reálnom živote je manželom Alyson Hanniganovej, ktorá stvárňuje Robininu najlepšiu kamarátku, Lily Adrin. Tvoria manželský pár už od roku 2003 a majú dve deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 najkrajších herečiek z filmov od DC Comics. Tie krásky si nás získali nielen vďaka hereckému talentu!

10 najlepšie zarábajúcich Marvel filmov! Ktore filmy komiksového giganta zarobili najväčší balík peňazí!