Zdroj: newsbusters.org
v , , ,

Šialené interview s profesionálnou striptérkou! Koľko si zarobí za jednu noc a prečo sa rozhodla vyzliekať sa pred chlapmi?

Tu u nás zrejme nie sú až také populárne, no v Amerike je ich naozaj veľa. Striptérky sú v podstate sexi ženy, ktoré sa pre nás pánov vyzliekajú za peniaze. Ako oni vravia nie sú to žiadne prostitútky a to presne prezentuje aj Tiffany (nie je to jej skutočné meno) ktorá poskytla portálu aestheticdistance.com rozhovor. Kedy začala s touto kariérou a prečo sa rozhodla, že sa bude živiť tým, že sa bude vyzliekať pre nadržanými chlapmi?

Zdroj: aestheticdistance.com

1. Kedy a prečo sa stala striptérkou?

Začala som tancovať, keď som mala 20 rokov. Bola som unavená z míňania peňazí a vedela som, že som sexi, keďže chlapi po mne vkuse šli a balili ma. Moja kamoška ku mne prišla a povedala, že za víkend zarobila 150 dolárov.  V tom momente som sa rozhodla, že to skúsim aj ja.

2. Ako si sa do tohto klubu dostala? Mala si konkurz alebo ako to funguje?

Luxusné pánske kluby robia konkurz. Na konkurze pozerajú na vaše vlasy, nechty, postavu, na vaše vystupovanie a podobne. Ak vám na konkurze povedia, že majú ešte veľa iných báb, tak sa vás len chcú elegantne zbaviť. Ale ak sa vôbec dostanete na konkurz tak to zvyčajne znamená, že sa im páčite.

3. Koľko peňazí obvykle zarobíš za noc?

Kedy ako. Keď som začínala zarobila som za noc 50 dolárov. Teraz ale dokážem zarobiť za noc aj 1000 dolárov. Tancovanie v skupinách je horšie a ťažšie. Niekedy zarobiť 100 dolárov, inokedy aj 500. Vždy je to lepšie, ako niekde inde.

Zdroj: aestheticdistance.com

4. Máš dobre vzťahy aj s ostatnými dievčatami z klubu?

S niektorými sa skutočne kamarátim, ale nemám veľa priateľov. Uvedomila som si, že nieje dobré, si k ku každému vytvoriť vzťah, lebo nevieš, či sa ťa niekto nesnaží zraziť na kolená.

5. Čo vlastne robí housemom (niečo ako bordel mama)?

Je niečo ako kmotra. Dáva nám rady, tampóny keď treba, pomáha vám s vlasmi alebo kostýmom a pod.