v , ,

Robert Downey Jr. a Chris Evans si uťahujú z kostýmu, ktorý má Captain America!

Captain Amerika a jeho kostým

V prvom rade chceme oznámiť, že ide len o srandu a nie znevažovania hrdinu či filmu, v ktorom sa postava vyskytuje. Skrátka Robert Downey a Chris Evans sú tak dobrí kamoši, že si zo seba vždy robia srandu. Tentokrát to parádne vystihol Robert Downey Jr., ktorý argumentoval Chrisove obliekanie.

Nepáčil sa mu totiž kostým, ktorý mu bránil v tom, aby si mohol nasadiť zrejme padák. Samozrejme ide o oblek z predchádzajúcich častí Avengers. Toto všetko vzniklo na twitteri, kde Robert zavesil video s popisom:

“Takto to dopadne, keď to nenavrhne Stark.”

Všetci vieme, že Robert je skvelý komik a toto si skrátka nemohol nechať újsť. Uvidime, či Chris nájde nejakú scénku zo zakúlisia a opätuje Downeym jeho vtip. My dúfame, že áno!

Zdroj: screenrant.com twitter.com 

 

Free Download Real CompTIA LX0-104 Certification

You are still looking for reasons, you are afraid to face the problem. Teach him to open the temple door early in the morning, and when I come CompTIA LX0-104 Certification to burn the CompTIA LX0-104 Certification stigma, I will offer Liu and Li Wang to the three sacrifices. It s purely for the sake of pulling white stones back together a few years ago what did they leave on history a few years ago It is LX0-104 Certification a breadcrumb. When CompTIA Linux+ Powered by LPI LX0-104 CompTIA LX0-104 Certification I think of an accident, another accident comes along if CompTIA Linux+ Powered by LPI 2 one happens to appear like a string of ping pong in life, do we connect them together is not LX0-104 Certification a necessity Grab a breadcrumb and a comet, and then there will be a bunch of oily prawns and braised oysters. What she really waited for was Liu Jiuxiang.

Feng Erzi also looked at Chen LX0-104 Certification Baige s smirk. CompTIA LX0-104 Certification Although there were two people who didn t come together, CompTIA Linux+ Powered by LPI 2 http://www.examscert.com/LX0-104.html but CompTIA LX0-104 Certification Zhang Haoran did not care at all, and began the Horan style CompTIA LX0-104 Certification of training, CompTIA Linux+ Powered by LPI LX0-104 maybe he felt that the corner of the two It s the loss of the two of them to listen CompTIA LX0-104 Certification to him. This sinful thought was quickly dispelled by my own conscience. Zhao Hongbing smiled and smiled and lifted the red envelope in his hand.

Into the tea house, LX0-104 Certification find LX0-104 Certification a single room CompTIA Linux+ Powered by LPI 2 to sit down. Ha ha Liu Haizhu did not smile. Moreover, Zhao Hongbing s friend is black and white, three schools and nine CompTIA LX0-104 Certification streams, that is, there are government officials who CompTIA Linux+ Powered by LPI LX0-104 are in high positions, and there are famous entrepreneurs. It is written like this I lived in CompTIA LX0-104 Certification the Potala Palace. of. He knew that it was a hard scorpion and it was bloody. This CompTIA LX0-104 Certification may be the only protection fee for Dongbatian.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prva epizóda 8. série Game of Thrones zbúrala všetky rekordy. Epizódu s názvom Winterfell si pozrelo viac ako

10 zaujímavostí ohľadom očakávaného filmu Joker, ktoré ste zrejme nevedeli!