v , ,

Pracovníci služiab vám vyrozprávajú svoje najpodivnejšie príhody z práce. Človek by neveril, že takí ľudia naozaj existujú!

Aj v tých najjednoduchších zamestnaniach sa toho deje veľmi veľa!

Ak si si vyskúšal prácu čašníka, určite si zažil situáciu, kedy si zákazík objednal doposiaľ pre neho nezmámy drink bez toho, aby sa opýtal, čo všetko obsahuje. Ty mu o chvíľu donesieš alkoholický drink a všetko sa zdá na malú chvíľu v poriadku, keď zrazu vidíš ako zákazník na teba máva, aby si prišiel k stolu. Čakáš, že si ešte niečo ďalšie objedná alebo si poprosí účet, ale nie on má na teba otázku: “Prepáčte, ja som vlastne zabudol, že som autom. Viete mi ten alkohol z drinku nejako vybrať?”  A ty ostaneš pozerať na človeka sediaceho pred tebou, ktorý rozpráva, ale ty ho vôbec nepočúvaš a v hlave ti beží kopa myšlienok s otázkou: “To sa pýta naozaj alebo to je vtip?”

 

Podobné vtipné situácie sa však spájajú aj s inými profesiami, len sa o nich často nerozpráva. O tie najvtipnejšie situácie sa podelili ľudia z rôznych pracovných segmentov na Reddite a my vám ich zážitky takto opíšeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 celebrít a ich práce pred slávnou kariérou! Bizarné džoby či nudná kancelárska práca? Aké profesie v minulosti vykonávali slávne celebrity?

5 preceňovaných a 5 podceňovaných sci-fi filmov. Ktoré slávne scifi filmy patria do ktorej kategórie?