v ,

Prežije Thor finálny boj s Thanosom? Marvel totiž zvažuje film Thor 4!

Bude Thorova cesta pokračovať? Zdá sa že áno.

Zdroj: gamespot.com

To, že všetci netrpezlivo čakáme na Endgame už dávno viete. Informácie sa hŕnú z každej strany, predsa premiéra štvrtej časti Avengers príde už o pár dni. Najviac sa hovorí o tých čo prežijú, alebo naopak zomrú vo finálnej bitke proti Thanosovi. Najmenšiu šancu na prežitie ľudia dávajú Capovi a Iron Manovi. Kedže herci tiež potvrdili, že po tomto filme končia v štúdiu Marvel. Hovorí sa tiež, že najväčiu šancu sa ďalšie pôsobenie v MCU má Thor. Herec Chris Hemsworth vraj podpísal novú zmluvu so štúdiom Marvel a niečo nám prezradila aj predstaviteľka Valkyrie, herečka Tessa Thompson, ktorá povedala:

“Počula som, že zvažujú film Thor 4 a že by to mal opät režírovať Taika Waititi. Neviem to na 100 percent, len to, že to zvažujú. Bližšie informácie vám neviem povedať.”

Zdroj: gamesradar.com

Tessa nás teda veľmi potešila. Ďalšie pokračovanie s Thorom by sme rozhodne uvítali. Predsa musi postaviť nový Asgard a práve Tessa Thompson ako Valkyrie by mu v tom mohla pomôcť. Každopádne to sú udalosti, ktoré je ešte skoro rozoberať, avšak už teraz vám chceme naznačiť, že Thor zrejme finále Endgame prežije. Ako jeden z mála z prvých Avengers.

Zdroj: rewind.sk 

Microsoft 70-488 Exam Test Questions For All Candidates From All Over The World

I ll http://www.passexamcert.com treat you as an East, just friendship but you do not want to leave now.She snatched, Zhen total, I thank you for your concern and help, just want to request you on behalf of Jiacheng once, I hope the elderly nobleman, their home financing to get rid of, give a way. The Director gave a brief and concise answer.The Master said that the Lord should follow the directions given by 70-488 Exam Test Questions the Director. Li Jia became furious, that Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Core Solutions the two goldfish can not wait to turn the missile into the director s chest. Microsoft SharePoint Applications 70-488 Many young women broken like disfigurement, Microsoft 70-488 Exam Test Questions disability, death, confused themselves, the public security is Microsoft 70-488 Exam Test Questions also confused, and can not break the case eight years, Microsoft 70-488 Exam Test Questions this situation more.

How intelligent is this answer. I http://www.examscert.com/70-488.html will sleep with you. After 30 years, the waist is thick. When I was raining, I didn t 70-488 Exam Test Questions feel anything. It turned out that he Microsoft SharePoint Applications 70-488 always Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Core Solutions had a conspiracy against us. It s no longer important to sing and shout. 2 , for this, we admire you what Microsoft 70-488 Exam Test Questions you could do 30 years ago, we can Microsoft 70-488 Exam Test Questions t do it in 30 years

Looking at the back of Li Yan Shen Yuan gone, Tseng Kuo fan suddenly filled with emotion. Xianfeng Emperor was Microsoft 70-488 Exam Test Questions eunuch at that time to the presence of civil Microsoft 70-488 Exam Test Questions and military Microsoft 70-488 Exam Test Questions officials awarded the relics Microsoft SharePoint Applications 70-488 of Emperor Guangdian. You come to see what is this Said suddenly Microsoft 70-488 Exam Test Questions Shake the king s life flag.Father really unambiguous, see the Order , 70-488 Exam Test Questions immediately stand up and kneel, said Shengan. Tseng Kuo ming Ming Liu Xiangdong stay to eat, it is to tell his family, prefect adults came. At this time, Chen Yuanyuan sent to Beijing 70-488 Exam Test Questions to pick up the little boy.Zeng Guofan escorted them out of the city of Goshoshina. That officer has long been knees, while calling the next official damn Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Core Solutions , while repeatedly kowtow, really terrified.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ktorí Avengeri dostali ako jediní celý scenár a poznajú tak priebeh celého filmu Avengers: Endgame?!

10 zaujímavostí zo Stredozeme, ktoré ste zrejme nevedeli