v , ,

10 neskutočne otravných či zlých postáv, ktoré takmer zničili skvelé seriály, ktoré zbožňujeme!

Ktoré postavy ležia fanúšikom v žalúdku najviac?

Fanúšikovia seriálov určite dobre poznajú ten pocit, keď sa v ich obľúbenej sérii zjaví postava, ktorá tam proste nezapadá. Do jej príchodu bolo všetko relatívne v pohode, no odrazu idú veci naozaj z kopca. Nemusí to byť trebárs len tým, že tento nováčik naruší vzťah, ktorému každý drží palce alebo niekoho pripraví o život. Skazené, zle napísané alebo nie práve šťastne stvárnené postavy majú niekedy tak veľkú moc, až pokazia super dojem z celého seriálu.

Každému z vás určite prebehlo mysľou minimálne jedno meno. Niekto, koho by ste najradšej za vlasy odtiahli z diania, len nech už sa nemusíte na neho pozerať. Niekto, kto možno ani nemal byť hlavným záporákom, ale akosi sa v tejto úlohe proste ocitol.

Ako príklad by sme mohli spomenúť Phoebe z celosvetovo úspešného seriálu Priatelia, Samuela Powersa zo show Saved By The Bell,  Hazel Wasername z 30 Rock, alebo Maggie Pierce z populárnej medicínskej drámy Grey’s Anatomy.

Ale kto vie? Niektoré z uvedených postáv možno ani neboli v konečnom dôsledku takými kazisvetmi, len ich charaktery zostali nepochopené. Záver si už musí každý fanúšik urobiť sám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 hercov a herečiek, ktorým sa podarilo prekonať rakovinu! Ktoré slávne osobnosti prekonalo boj o život!

10 najlepšie platených hercov súčasnosti. Ktorý herec si za rok 2018 zarobil najväčší balík peňazí?!