v , ,

Spoločenstvo prsteňa a ich 10 najhoršich vecí a rozhodnutí, ktorých sa dopustili. Čo zlé spáchali Frodo, Gandalf či Aragorn?

Čo všetko spáchalo Spoločenstvo prsteňa?

Svet J. R. R. Tolkiena je ešte aj dnes veľmi obľúbený a má miesto v srdciach mnohých fanúšikov. Jedným z ústredných motívov jeho kníh je Spoločenstvo prsteňa. Tento názov nesie aj prvý film a prvá kniha.

Spoločenstvo prsteňa je zložené z rôznych osobností, ktoré patria k rozličným rasám a druhom. Predstavujú stranu dobra, ktorá musí zničiť prsteň ešte predtým, než Sauron naberie plnú silu. Napriek tomu, že sú pozitívnymi charaktermi, nie sú dokonalí. Urobili kopu chýb a aj hrozných vecí. Hovorila sa, že to boli prejavy ich statočnosti, ale ak sa na to pozrieme s väčším nadhľadom, boli to hlúpe činy.

Ale vlastne je to tak fajn, pretože práve ich chyby a prešľapy ich robia natoľko reálnymi. Preto sa vieme žiť do ich situácie aj napriek tomu, že existujú v magickej zemi, ktorú by sme s našou porovnávali len ťažko. V dnešnom článku sa pozrieme na 10 najhorších vecí, ktorých sa dopustili členovia Spoločenstva prsteňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vlasy robia človeka! 17 skvelých fotiek ľudí, ktorí sa po zmene účesu stali niekym úplne iným!

Hodnotenie MCU filmov fázy 3. Captain Marvel, Avengers: Endgame či Black Panther. Ktorý z nich je najlepší?