v , , , , ,

15 nezmyslov ohľadom postáv zo slávneho a obľúbeného seriálu Vikingovia! Tieto veci nám absolútne nedávajú zmysel!

1. Syn Lothbroka

Zdroj: thethings.com

Jednou z hlavných zápletiek tretej série bolo, že Magnus by mohol byť synom Ragnara Lothbroka. Veľa fanúšikov tejto možnosti verilo aj po tom, čo sa táto možnosť rázne poprela a aj Ragnar sám to úplne vylúčil. Prečo tomu teda fanúšikovia veria?

2. Zbytočný Hvitserk

Zdroj: thethings.com

Zo všetkých synov Ragnara je Hvitserk ten, ktoré je najzbytočnejší. Vykonal kopu hlúpostí a do všetkého je trošičku namočený. Ale v skutočnosti nemal pre dej ani raz poriadny zmysel a je tam v podstate do plusu.

3. Protichodná Judith

Zdroj: thethings.com

Judith je postava, ktorá v podstate stále koná proti vlastným presvedčeniam. Je milujúca manželka a matka a predsa podvedie svojho muža a dokonca zabije svojho syna Aethelreda. Pokračuje v týraní svojich nepriateľov aj napriek tomu, že niečo podobné zažila aj ona. Judith sa proste nedá pochopiť.

4. Panovník Aethelred

Zdroj: thethings.com

Aethelred by bol rozhodne lepší kráľ ako jeho slabší brat Alfred. On to vie a dokonca ho podporuje aj niekoľko lordov a iní vysoko postavení ľudia. Dokonca sa Aethelred pokúsi svojho brata v tomto predbehnúť. Preto nedáva zmysel to ako ľahko sa svojho trónu vzdal.