v

Neuveriteľné veci ktoré dokázali povedať ľudia tehotným ženám

Dnešný článok bude zameraný na humorné , možno aj nie celkom príjemné vety ktoré napadli ľudí pri pohľade na tehotnú ženu. Sú to momenty kedy zistíš že Thanos nemal až taký zlý nápad.

1.

Po šiestich mesiacoch tehotenstva som raz povedala manželovej tete že ma bolí chrbát a mávam rannú nevoľnosť. Jej odpoveď bola “Nabudúce by si mala radšej prehĺtať”.

No Way Wow GIF - Find & Share on GIPHY

2.

Raz sa ma môj kolega opýtal ako som prišla ku môjmu bábätku. Keď som sa ho opýtala ako to myslí tak povedal: “Akože to ti vyšlo z va*íny?”. Samozrejme to povedal dostatočne nahlas na to aby to počula väčšina ľudí z kancelárie.

3.

Keď som bola v ôsmom mesiaci tehotenstva , pracovala som v obchode a raz za mnou prišiel náhodný pán , položil mi ruku na brucho a povedal “Som rád že si si ho nechala”.

4.

Raz som prišla k doktorovi a hneď po príchode mi povedal že by som nemala otehotnieť lebo by to mohlo byť pre mňa naozaj zlé. To ešte nevedel že som tehotná a to je vlastne dôvod prečo som k nemu prišla.

Shocked Oh My God GIF - Find & Share on GIPHY

5.

Po tom ako som si prišla po výsledky z testov krvi povedala sestrička “fun fact” že jedna pani predomnou mala skoro úplne rovnaké výsledky a prišla o bábätko. Sestrička nevedela že som tehotná a vďaka nej som mala zbytok tehotenstva obrovskú paranoju.

6.

Nejaký náhodný muž na ulici sa mi ponúkol že ma môže pred pôrodom odviesť do nemocnice. Nevedela som či mám byť vďačná za tú ponuku alebo sa ho radšej báť.

7.

Bola som v piatom mesiaci tehotenstva keď ku mne v práci prišiel kolega s ktorým som nikdy predtým neprehovorila a povedal mi že ja na čase prestať toľko jesť.

Shocked GIF - Find & Share on GIPHY

8.

V čakárni som narazila na jednu staršiu pani ktorá mi povedala: “Ak nie ste tehotná , mala by ste niečo robiť so svojou váhou… Ale ak áno , mohla by som sa dotknúť vášho bruška?” Dosť divný zážitok…

9.

Bola som v siedmom mesiaci tehotenstva keď mi manžel povedal “Niekedy ani nevyzeráš ako tehotná , niekedy vyzeráš len proste ako tučná” bola som z toho tehotenstva unavená a toto mal byť jeho spôsob ako ma utešiť.

10.

Nie som tehotná ale nedávno som mala 40 rokov a už traja ľudia mi povedala že som príliš stará na to aby som mala deti. Ďakujem za názor no nespomínam si že by som sa niekoho pýtala.

Zdroj: buzzfeed.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Stan Lee a jeho 10 cameo rolí, ktoré sme si zamilovali!

Máme tu prvý trailer na film Joker. Dostal Heath Ledger poriadnu konkurenciu?