v ,

Nakoniec Idris Elba nebude hrať Deadshota v pripravovanom Suicide Squad! Koho nakoniec stvárni slávny herec?

Zahrá si vôbec Idris Elba s Jednotke Samovrahov 2?

Zdroj: screengeek.net
Zdroj: nme.com

Tak tohto herca snáď nemusíme predstavovať. A jeho fanúšikovia sa isto potešili, keď prednedávnom prišla správa, že práve Idris Elba preberie štafetu po Willovi Smithovi ako Deadshot v Suicide Squad (Jednotka samovrahov).

Suicide Squad Enchantress GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: giphy.com

Potom ako v roku 2016 kiná praskali vo švíkoch, keď prišiel na veľké plátno dlhoočakávaný Suicide Squad, nebolo žiadnym prekvapením, že film dostane pokračovanie. Ok, v podstate nepôjde úplne o pokračovanie, ale o reboot. Okrem avizovaných zmien v hereckom obsadení sme sa dočkali aj veľkej zmeny na režisérskej stoličke. Po prvotnom vyhadzove z tretieho pokračovania Strážcov Galaxie, sa Suicide Squad dostal pod taktovku Jamesa Gunna. Gunn sa samozrejme vráti aj k réžii Strážcov, avšak Jednotka samovrahov má tantokrát prednosť a do kín zavíta 6. augusta 2021.

Zdroj: stoneyroads.com

Ako som už spomínala, dôjde na zmeny v hereckom obsadení. Potom ako fanúšikovia prvého dielu ostali šokovaný odchodom Willa Smitha z jeho úlohy nájomného vraha, prišla prekvapujúca správa, že by ho v reboote mal zastúpiť 46-ročný britský herec Idris Elba. Ďalšie prekvapenie však prišlo pred pár dňami, keď portál variety.com oznámil, že Idris nakoniec nebude Deadshot. Avšak nemusíte sa báť. Idris Elba stále ostáva súčasťou filmu Suicide Squad. Tvorcovia hlavne oznámili, že súčasťou filmu nebude totiž Deadshot.

Zdroj: NME.com

Osud Deadshota na teraz nie je známy. Možno sa bude môcť Will Smith vrátiť k jeho stvárneniu a to v samostatnom filme. Zatiaľ je len známe, že Floyd Lawton aka Deadshot je v DC  Extended Universe stále nažive. Nachádza sa vo väzení Belle Reve alebo sa mu podarilo zorganizovať útek a opäť sa stať nájomným vrahom.

Zatiaľ teda nie je úplne známe aký charakter bude Idris stvárňovať. Jednou z možností je Bronze Tiger, ktorý podobne ako Deadshot bol členom prvej Task Force X koncom 80tych rokov. Taktiež možnosťou sú Blockbuster či Multiplex.

Nový Suicide Squad nebude úplne iný ako jeho predchodca. Potvrdenú máme Margot Robbie ako  Harley QuinnJai Courtney ako Captain Boomerang a skvelú Violu Davis ako Amandu Waller. Zvyšok obsadenia bude hlavne o nových tvárach. Taktiež nie je známy príbeh, avšak základ ostane a to zloženie supertímu zo zločincov bojujúcich pre vládu.

Zdroj: cinemablend.com, csfd.cz

Microsoft 70-483 Exam Materials Online Shop

When Microsoft 70-483 Exam Materials he turned his head, he saw that a loom had started, and Ning Microsoft 70-483 Exam Materials Yu was slowly and boldly tapping the computer keyboard. However, Ning an is still busy Microsoft Windows Store apps 70-483 all day long 70-483 Exam Materials busy with the procedures for renting two other land gangs busy arranging the mulberry seedlings and eucalyptus seedlings to be used in the early spring of the next year busy 70-483 Exam Materials going to the agricultural school to ask the teacher to ask for advice The method of cocoon production. The negotiations were accompanied by Ning Programming in C# Wei and Liu Jiafu, who had been the secretary of the group office, on his behalf.

Tseng Kuo fan read the message twice, and suddenly shouted Come on hand and ink Value officer promised soon, and soon the four treasures of the room Microsoft 70-483 Exam Materials ready. 70-483 Exam Materials Zeng Guofan just applied Shen a few words and Programming in C# went to Cao Prefecture.Huang prefect Microsoft 70-483 Exam Materials of Caozhou prefect Microsoft Windows Store apps 70-483 Huang Liang is 70-483 Exam Materials an old prefect, and has nearly 20 years of prefectural age, known as Qing Ming, Guan Sheng has been good. Tseng Kuo fan quietly said Zhao observed that the ministry heard that the priest was Dutch.

Zeng Guofan boldly walked to the wall, this is to see this is a Tang Dynasty Microsoft 70-483 Exam Materials Ladies figure. Microsoft 70-483 Exam Materials However, after all, he was a governor who, when the governor of Huguang became Programming in C# vacant, he came forward with a photocopy. Bitter or blessed, compared with the survival, all in the 70-483 Exam Materials second.However, he finally began to feel a little Microsoft 70-483 Exam Materials faint and Microsoft Windows Store apps 70-483 uneasy. Out of the two sedan chair, Tseng Kuo fan this thing happened in Kaifeng House originally originally to Microsoft 70-483 Exam Materials Su, Taiwan guards talked about it again.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Robert Downej Jr. zverejnil fotku z natáčania Avengers: Endgame spolu so Spider-Manom!

Black Panther dokonale odrovnal dotieravého novinára, ktorý chcel vedieť podrobnosti ohľadom Avengers: Endgame