v , , , ,

Ľudia nám povedali ich najtrápnejšie zážitky z obchoďáku a fakt to stojí za to! Neuveríte, čo všetko sa vám v obchodnom dome môže stať!

9. Bolo to už dávno, ale stále si to pamätám. S kamošmi sme šli do obchoďáku, ale neboli to ešte moji kamoši, snažil som sa ich presvedčiť, že som cool. Tak som ich stále rozosmieval a snažil sa pôsobiť ako frajer, no môj žalúdok ma zradil. Už si nepamätám čo som jedol, ale viem čo som ovracal. A to nohy väčšiny mojich kamošov, tangáče a gaťky, ktoré v obchode predávali a dokonca, keď ma videl taxikár, ktorý nás mal odviezť, tak zdrhol! Sedel som na lavičke, až kým po mňa neprišla moja mama, ale kamoši ostali so mnou a doteraz na to spomíname.

Awkward Miley Cyrus GIF - Find & Share on GIPHY

10. Dámy vedia, že menštruáciu dostanete vždy v tej najnevhodnejšej chvíli, ako napríklad keď si kupujete šaty na ples. Samozrejme boli biele a samozrejme všetko na nich bolo vidno a samozrejme musela som ich kúpiť, aj keď sa mi napokon vôbec nepáčili. Proste na porazenie!

11. Obchodný dom bol blízko školy, do ktorej som chodil, takže sme tam chodili pomerne často. V ten deň som mal v batohu veľmi ťažké knihy, tak som si ho odložil v jednej miestnosti. Keď som sa po batoh vrátil, ochrankár mi povedal, že celý obchod evakuovali, pretože si mysleli, že v mojom batohu je bomba!

Britney Spears Smile GIF - Find & Share on GIPHY

12. Ako väčšina žien si aj ja voskujem tie fúziky nad perou. Mám veľmi citlivú pokožku, takže niekedy to trochu napuchne a vyzerá trochu divne. Mala som sa stretnúť s mojou mamou v obchoďaku. Zbadala som ju, ako si pozerá nejaké šaty a napadlo ma, že ju vystraším, keď som už vyzerala tak trochu ako monštrum. Prikrčila som sa pomaly sa k nej približovala a v tom ma zbadali všetky spolužiaci, ktorí takmer pukli od smiechu. Navyše, moju mamu som vôbec nevystrašila!

Zdroj: buzzfeed.com

Zdroj giphov: giphy.com