v ,

Najmocnejšie hrdinky Marvelu. Ktorú z nich máš najradšej?

Zdroj: wallpapermaiden.com

Ich schopností sú neuveriteľné a dokážu takmer čokoľvek. Reč je o najsilnejších ženských hrdinkách Marvelu, ktorých schopnosti často prevyšujú mužských komiksových hrdinov. Podľa nás sú tieto dámy najmocnejšie superhrdiny Marvelu!

Storm

Storm, vlastným menom Ororo Monroe je potomkom starobylého radu Afrických kňažiek, z ktorých všetky majú biele vlasy, modré oči a oplývajú abnormálne magickou silou. Prvýkrát sa objavila v komikse Giant-Size X-Men # 1 v roku 1975 a patrí k najstarším postavám Marvelu a tiež sa hlási k veľkej obľube u čitateľov. Storm patrí k skupine mutantov, ktorí sa nazývajú X-Meni. Má kladnú karmu a jej schopnosť je jednoducho povedané ovládanie počasia. Je jedna z najstarších členov tejto skupiny a zároveň jedna z najbližších profesora Charlesa Xaviera.

Halle Berry Lightening GIF - Find & Share on GIPHY

Rogue

Rouge – jej meno je Anna Marie Raven v komiksoch v X-Treme X-Men a The End však používa meno Anna Raven. Dokáže dočasné získať schopnosti iného mutanta. Okrem toho získava aj jeho spomienky a pocity. Vo väčšine prípadov potom mala navyše trvalo ukradnuté schopnosti Ms. Marvel, jednej z Avengers – teda lietanie a nadľudskú silu.

X-Men Rogue GIF - Find & Share on GIPHY

Jean Grey

Keď príde Phoenix k sebe a ovládne myseľ Jean je silnejšia ako Profesor X a Magneto. Vo filme X-men 3 Last stand (posledný vzdor), zabila Cyclops. O niečo neskôr zabila aj Professora X. Potom ju Magneto prehovoril aby sa pridala na jeho stranu v boji proti ľudskému druhu.

How To Get Away With Murder GIF - Find & Share on GIPHY

Scarlet Witch

Wanda Maximoffová sa so svojím bratom Pietrom-Quicksliverom narodila vo Wundagoreu , vo vnútri kobky boha Chtona svojmu otcovi Magnetovi  a jeho manželke Magde. Po jej narodení Magda a jej deti utiekli z Wundagoreu, lenže Chton si vytvoril s Wandou záhadné puto, vytvoril z nej ohnisko dimenzionálnej energie Zeme a k jej mutanstkým schopnostiam bola pridaná navyše aj vlastnosť čarovať. 

Elizabeth Olsen Avengers GIF - Find & Share on GIPHY

Captain Marvel/Ms. Marvel

Carol Danvers, súčasná kapitánka, začala svoj život ako vedľajšia postava popri prvom Kapitánovi Marvel. Predstaveného v Marvel Super-Heroes No. 13, bola pilotkou v leteckých silách USA (U. S. Air Force) zaľúbila sa do Mar-Vella, ale skôr ako sa stihli dať dokopy, Mar-Vell zahynul pri jednej zo svojich misii. O pár rokov od jeho smrti Carol zistila, že nehoda ovplyvnila jej DNA. U Carol sa začali prejavovať superschopnosti, vývoj udalosti ju prinútil vytvoriť si vlastnú superhrdinskú identitu – Ms. Marvel.

Super Hero GIF - Find & Share on GIPHY

 

Zdroj: giphy.com

Most Accurate Oracle 1Z0-520 Demo Download

1Z0-520 Demo Download In the ear of the uncle, Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials he said, Oracle 1Z0-520 Demo Download And, after she was standing OPN Certified Specialist 1Z0-520 in the 1Z0-520 Demo Download courtyard yesterday, she could not find a living. Thank you Oracle 1Z0-520 Demo Download for Oracle 1Z0-520 Demo Download your present, Aria Grandma also Oracle 1Z0-520 Demo Download gives you a present. His long term gaze and faint gaze caught the attention of the coffee shop s fat boss.

Knocked down. Liu Haizhu had already prepared for it. Zhang Haoran now feels that Li Lao stick is really Oracle 1Z0-520 Demo Download scary and flustered. After Liu Haizhu rushed in, the animal circle was completely chaotic, and the scorpion and the http://www.examscert.com/1Z0-520.html scorpion were all hairy, and the scorpion was gone. Liu Haizhu Oracle 1Z0-520 Demo Download grabbed 1Z0-520 Demo Download it and inserted it into Director Zhang Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials s neck. Zhang Haoran Huo stood up Good You have to wash your hands I cleaned you today Hearing the OPN Certified Specialist 1Z0-520 room, the disciples Oracle 1Z0-520 Demo Download Zhang Haoran s disciples also came to the window.

Then is a variety of horizontal bar exercises, the middle Oracle 1Z0-520 Demo Download not to rest, the meaning is that I move, but pass. Do you know what I m most afraid of recalling It was the tears of Oracle 1Z0-520 Demo Download three white Oracle 1Z0-520 Demo Download haired Oracle 1Z0-520 Demo Download mothers holding the dusty urn burnt by the meat that had fallen out of their body. Phoebe took the chair to sit down hey, tell me what your fun in the mountains That is, mountains http://www.testkingdump.com/1Z0-520.html and rivers, nothing else. I did not look back I know, this look, OPN Certified Specialist 1Z0-520 I Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials really can not walk.Really.Many years later, because of this novel, I once again referred 1Z0-520 Demo Download to the Military General Hospital.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 filmov, ktoré by si rozhodne nemal pozerať sám!

10 filmov, z ktorý sa neskôr stali memes