v , , , ,

5 najlepších a 5 najhorších záporákov zo série Piráti Karibiku! Ktoré záporne postavy skončili v ktorej kategórií?

4. Najhorší: Edward Teach

Zdroj: srcdn.com

Alebo tiež známy ako Kapitán Čierna Brada. Námet využitia známeho a kedysi existujúceho piráta mohol byť dokonalou zápletkou. Možno preto sa z neho vykľulo celkom veľké sklamanie. Dámy a páni, takto vyzerá zúfalý a depresívny pirát, ktorý stratil šmrnc. Škoda.

3. Najlepší: Hector Barbossa

Zdroj: srcdn.com

Barbossa sa nám predstavil už v prvom filme a hoci hral zloducha, jeho štýl bol úžasný. Napriek tomu, že bol na zlej strane, mnohí mu smrť nepriali. A ako sa ukázalo, on sa smrti naozaj vyhol a vrátil sa do série. Každou jednou časťou nám ukazoval inú tvár piráta a možno to bolo na ňom to najviac fascinujúce – nikdy sme netušili, na ktorú stranu sa prikloní a čo vyparatí.

2. Najhorší: Cutler Beckett

Zdroj: srcdn.com

Najotravnejší, najhorší zloduch série je jednoznačne Beckett, ktorého sme sa niekoľko častí bezúspešne snažili zbaviť. Manipulatívny, ľstivý a nesmierne nesympatický. Od začiatku do konca sa snažil tváriť veľmi cool, no skôr každému liezol so svojim namysleným úškrnom na nervy.

1. Najlepší: Davy Jones

Zdroj: srcdn.com

Vraždený, desivý a nechutný. To bol Davy Jones. Ide o najnechutnejšieho a najstrašidelnejšieho záporáka celej série. Musí sa uznať, že jeho postava bola vytvorená bravúrne a hudobný podmaz jeho scén je tiež excelentný. Čo dodať, z Davyho Jonesa nejednému z nás behá mráz po chrbte. Je to ten pravý záporák, ktorého musíme neznášať.

Zdroj: screenrant.com