v , , ,

Slovenské herečky, ktoré pred kamerami odhodili zábrany aj oblečenie! Ktoré slovenské krásky sa predviedli nahé pred kamerou?

Ktoré dámy slovenskej kinematografie ukázali naozaj všetko?

Erotické scény sú vo filmoch v dnešnej dobe vnímané už úplne normálne, bez nejakých zbytočne negatívnych emócií a komentárov. Nepísaným pravidlom ale aj naďalej zostáva, aby sa horúce zábery do filmov nedávali nasilu, len aby mal snímok čím zaujať. Pôsobí to zbytočne lacno.

Mnohé slovenské hviezdy po rokoch spomínajú aké pre ne bolo vyzliecť sa pred kamerou a tváriť sa sebavedome, keď sa necítili práve najkomfortnejšie. Niektoré z nich si ani teraz nedokážu pozrieť svoje vlastné odhalené scény, zatiaľ čo iné s nimi nemajú absolútne žiadny problém a berú ich iba ako jeden z mnohých momentov vo svojej kariére.

Poďme sa teda pozrieť, ktoré známe slovenské tváre museli hanblivosť hodiť za hlavu a vyzliecť sa pred kamerami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ľudia sa podelili o svoje príbehy z čias keď sa k sebe nasťahovali a zistili, že bývať spolu naozaj nie je také jednoduché!

10 najlepších hosťujúcich hviezd v sitcome Dva a pol chlapa. Ktorá sexi herečka či skvelý herec vynikajúco doplnili hlavné postavy sitcomu?