v , , , , , ,

KVÍZ – Na ktorý tohtoročný Marvel Cinematic Universe projekt sa tešíte najviac? Tento brutálny kvíz ti dá odpoveď!

Rok 2020 bol pre štúdio Marvel obzvlášť zlý. V tom roku im totiž nevyšiel ani jediný film, čo sa nestalo od 2008. Tento rok bude ale naopak požehnaním pre MCU fanúšikov. Pre rok 2021 sú totižto pripravené nie dva alebo tri projekty, ale rovno desať MCU projektov, pričom ak si vyskúšate náš nový kvíz, dozviete sa, na ktorý z týchto projektov sa najviac tešíte (teda, aspoň podľa kvízu).

Tento rok sa okrem niekoľkých filmov dočkáme aj mnohých seriálov. Štúdio Marvel už predtým robievalo seriály cez rôzne streamovacie platformy, no tieto seriály neboli nikdy prepojené s hlavnou dejovou líniou v MCU a boli skôr nezávislé. Avšak tohtoročné seriály, ktoré vychádzajú na Disney+, sú súčasťou MCU a sú prepojené s filmami a aj s hlavnou dejovou líniou.

Na aké projekty sa môžeme tešiť?

Už 15. januára začal vysielať prvý MCU seriál zvaný WandaVision a doteraz sme sa dočkali piatich epizód. Po skončení tohto seriálu budeme pokračovať 19. marca ďalším seriálom zvaným The Falcon and the Winter Soldier. Po ňom sa niekedy v máji dočkáme seriálu Loki a okrem toho by sme 7. mája mali konečne vidieť aj dlho očakávaný film Black Widow.

Pokračovať budeme 9. júla ďalším filmom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Zhruba v strede roku 2021 sa dočkáme animovaného seriálu What If…? a niekedy ku koncu roka sa dočkáme ďalších dvoch seriálov – Hawkeye a Ms. Marvel. Na jeseň, 5. novembra, k nám príde taktiež dlho očakávaný film Eternals a rok zavŕši 17. decembra ešte nepomenovaný Spider-Man 3

Kvíz nájdeš tu!

Tento článok vznikol v spolupráci s Rewind.sk