v , ,

Kevin Feige povedal že počas Avengers: Endgame nebude žiadny čas na čúranie!

Žiadne čúranie nebude!

Zdroj: comicbook.com

Ohľadom filmu Avengers: Endgame už máme potvrdené že bude trvať presne 3 hodiny a 2 minúty. No kladieme si otázku na ktorú sa ešte nikto pri žiadnom Marvel filme nepýtal. “Bude nejaký čas na čúranie?” Vzhľadom na niektoré iné filmu od MCU čas 3 hodiny nie je až tak kolosálny , no pokiaľ vám to stále nedá spať , prečítajte si odpoveď na túto otázku na ktorú odpovedal Kevin Feige.

“To, čo som vždy vravel je , že film je tak dlhý, ako by mal byť. A my nie sme priaznivcami overindulging filmov. Nie sme ani priaznivcami bezdôvodne dlhých filmov. Sme fanúšikovia filmov, pri ktorých si prajete aby nikdy neskončili. Filmy, ktoré chcete vidieť znova, len čo sa skončia. A filmy, pri ktorých si nikdy nenájdete ten správny čas odskočiť si na záchod. A ten moment je vtedy , keď film naozaj funguje. A ak to tak necítime, pokračujeme v úprave, pokračujeme v tvarovaní, pokračujeme v znižovaní času. To sa do určitej miery stalo v tomto filme. Ale dostali sme sa do bodu, kde sa cítime veľmi vzrušujúco, ide to veľmi rýchlo a na konci z neho vyšla perfektná dĺžka. A všetci, ktorí videli film, sa cítili rovnako.”

Zdroj: revengeofthefans.com

Po tejto odpovedi je jasné že si tvorcovia naozaj veria v tom , že to je film pri ktorom naozaj nebude čas ísť na záchod a tak si tam zájdete ešte predtým ako sa všetci vydáme na 3-hodinovú výpravu proti Thanosovi.

Zdroj: cinemablend.com

 

Microsoft 70-480 Study Guide Book : Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Ming Cheng looked at Mingzhe Microsoft 70-480 Study Guide Book and http://www.passexamcert.com didn Microsoft 70-480 Study Guide Book t pay attention to them. I don t Microsoft 70-480 Study Guide Book Microsoft Windows Store apps 70-480 know the true art, just pay attention to these extra sounding words and the Microsoft 70-480 Study Guide Book meaning of the words. The comers took medicine to see Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 the stone. I 70-480 Study Guide Book can t handle it. I said that I didn t even have a bed at home. The apple on it is chewing there.

Since then, they have been together almost every night. Until Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 the end of the corridor, you can clearly 70-480 Study Guide Book hear the smirk of laughter. 70-480 Study Guide Book She is worried that there will be another woman in the world waiting Microsoft 70-480 Study Guide Book Microsoft Windows Store apps 70-480 for her husband. Nan Ke, a dream, refers to Microsoft 70-480 Study Guide Book Microsoft 70-480 Study Guide Book this situation The phone was quickly connected.

He repeatedly http://www.testkingdump.com kowtow to Yue Zhang, murmured, I m sorry you are elderly.He did not want to excuse, he did not sorry Jinwanzi place, this guy should have been damned. Also clich s and annoyingly Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 told Microsoft 70-480 Study Guide Book the matter Microsoft 70-480 Study Guide Book of precautions against fire and theft. Ding Dingming, whom Chairman Mao praised, leaving only one point in his hand Small right finance and personnel. She had three working quarters in three jobs.By contrast, only Microsoft 70-480 Study Guide Book having a special sense of belonging and proximity to the northern restaurants sometimes found she was in the role of the boss and was secretly delighted. More people are not easy to make mistakes, even when on the loss to avoid worrying regret, because there are so many people are the same Microsoft Windows Store apps 70-480 fate, but not me, the scene is justified, wife and children confessed in front. In front of a female doctor, godmother said that this is my dry daughter, please also she gave Microsoft 70-480 Study Guide Book 70-480 Study Guide Book her a check.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

HRA O TRÓNY: Prečo by Arya a Gendry mali skončiť spolu?

10 zaujímavostí zo sveta MCU