v ,

Keď omylom napíšeš svojmu šéfovi, že svoju prácu nenávidíš! Top screeny z chatu!

Zdroj: therichest.com

Myslím že väčšine z nás sa už stalo že poslal správu ktorú nechcel poslať , dostal správu ktorú nemal dostať alebo iný fail ktorý “spestril” konverzáciu. My vám dnes prinášame zopár skvostov zo sveta screenov.

1.

Zdroj: buzzfeed.com

Je to chvíľa kedy nevieš či sa máš smiať alebo plakať. V prvý moment ťa asi napadne že ťa vyhodí , že umrieš hladom a začínať googliť ako vyžiť so šiestimi eurami. Myslím že nejaká káva alebo bonboniéra pre šéfa to už nevyžehlí a tebe ostáva už len dúfať že to zoberie s humorom a teda prísť o tej dvanástej do práce.

2.

Zdroj: buzzfeed.com

No pokiaľ sa ti toto stalo s rovnakým šéfom ako v prvom screene tak už nepomôže ani ak za ním prídeš s vedrom kávy. Alebo si o tebe pomyslí že si už naozaj d*bil a dá ti druhú… vlastne tretiu šancu. Síce to je naozaj nepríjemná skúsenosť , no nezabúdajme že stále to môže byť aj horšie , čo tak poslať screen chatu osobe , s ktorou tú konverzáciu vediete….

3.

Zdroj: buzzfeed.com

Možno si veľa z vás práve plesla dlaňou o čelo , no ako sa hovorí “všetko zlé , je na niečo dobré”. Aspoň už nemusí vymýšľať žiadnu výhovorku a ukončil to veľmi rýchlo. Je dosť možné že tým ukončil rovno celé kamarátstvo či vzťah , no stále sa môže vyhovoriť že mu len prebehla mačka po klávesnici a on to vlastne ani nepísal.

4.

Zdroj: buzzfeed.com

Myslím že toto je ešte ten dobrý prípad. Dotyčná to zobrala s humorom a žiadneho padáka či kopačky nedostal. No povedzme si pravdu , komu z nás sa nikdy nestalo že by napísal niečo osobe ktorej to napísať nechcel.

5.

Zdroj: buzzfeed.com

Pokiaľ to bola len nevinná selfie , tak to nie je až také hrozné. Síce v tomto prípade je ťažké vyhovoriť sa na mačku , no kým to nie je nič súkromné , samozrejme myslím napríklad PIN kód vy perverzáci , tak sa nič nedeje.

Stalo sa vám niečo podobné? Poslali ste svojmu šéfovi, kamošovi, frajerke či frajerovi správu, ktorú nemal nikdy vidieť? Podeľ sa o svoju skúsenosť v komentároch pod príspevkom!

Discount 70-346 Braindump For Microsoft Office 365

The next day, http://www.passexamcert.com I Managing Office 365 Identities and Requirements grinded and refused to go out, as if we had influenced others 70-346 Braindump at night and Microsoft Office 365 70-346 were afraid to see people. The contract was signed, the check was Microsoft 70-346 Braindump handed Microsoft 70-346 Braindump over, but the goods were delayed. The name of Ji Tianchi was changed by Wu Bobo.

What is the salary Microsoft 70-346 Braindump that Microsoft 70-346 Braindump I hope to send Is Microsoft 70-346 Braindump it enough to play three nights in the ballroom and make a hair Shang Tian is very particular about doing hair now. At this time, she concluded that there was a fire in 70-346 Braindump the hospital, or how could there be a fire in the yard Microsoft 70-346 Braindump and Managing Office 365 Identities and Requirements a slap in the mouth. Then wait and say. Yun Wei sighs In one go, if you stick to it again, will the children think that 70-346 Braindump I am eager to go with a man It was repeatedly rotated in the tomb of Li Wenbao and the mound that had just been buried in Microsoft Office 365 70-346 the copper plate. Students, engineers, researchers and professors in the field of silk processing should raise and elevate silk science and technology to a new level for the benefit of mankind Leave, just put it at home, neither sell nor give away.

Memory seems to be dark after I did not stand guard, squad leader and deputy monitor Managing Office 365 Identities and Requirements do not have to stand guard in order Microsoft 70-346 Braindump to maintain the backbone of Microsoft 70-346 Braindump rest and sleep. I just sit there.Where can I http://www.testkingdump.com/70-346.html sit There is no place in this non bird city where I can make my bird a big deal, and I really can not bird it anymore. me Microsoft 70-346 Braindump too.Small image of a butterfly 70-346 Braindump fly like a fly, I Microsoft Office 365 70-346 wrote to her poetry chase like a bee chase chase

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dcéra Lukeho Perryho uverejnila ich spoločnú fotku, ktorá vás určite dojme!

10 najlepších trailerov za rok 2018!