v , , , ,

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku – Kaley Cuoco a jej 15 faktov, ktoré ste určite nevedeli! Takáto je Penny v skutočnom živote!

1. “Hlúpučká” len v seriáli

Aj keď v seriáli vystupovala len ako tá “pekná, na ktorú sa dalo pozerať” , v reálnom živote si spravila maturitu už ako 16-ročná. Bola vzdelávaná v domácom prostredí.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tbbt penny
zdroj: pinterest.com.mx

2. Jej “naj”

Kaley sa priznala, že miluje psy a najradšej má plemeno nemecký ovčiak. Považuje sa za veľmi dobre vyjednávajúcu osobu a ako každá žena aj ona je zbláznená do nakupovania, hlavne so značkou Gucci. Miluje bowling a rada relaxuje v kúpeli. Je faninka Britney Spears a jej obľúbenou celebritou je Michael Vartan. Zo všetkých členov svojej rodiny, považuje za najdôležitejšieho člena svojej rodiny, svojho dedka.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kALEY CUOCO bowling
zdroj: pinterest.ru

3. Prvý krát pred kamerami

Od svojich 6 rokov vystupuje v reklamách, hlavne pre bábiky Barbie.Jej prvý film bol, keď mala 7 rokov, volal sa Pohyblivý piesok: Niet úniku (1992). Bol to thriller.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt quicksand: no escape kaley cuoco
zdroj: pinterest.at

4. Tenisová kráľovna

Miluje tenis, venuje sa mu od svojich 3 rokoch. Predtým, ako sa venovala na plný úväzok filmu, venovala sa naplno tenisu. Niet divu, jej postava hovorí za všetko.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kaley cuoco tennis player
zdroj: sk.pinterest.com