v ,

HRA O TRÓNY: Top 10 najpodceňovanejších postáv

Postavy, ktoré sme podcenili, no konečnom dôsledku nás prekvapili

Za osem sérií, ktoré nám ponúkol tento seriál, sme mali možnosť vidieť obrovské množstvo postáv. -Dobrých aj zlých. Charizmatických aj tých menej sympatických. Pozrime sa teda na desať postáv, ktoré boli alebo sú podceňované v priebehu sérií.

10. WUN WUN

Zdroj: gameofthrones.fandom.com

Obrov sme prvýkrát videli, keď Jon Snow dorazil ako zajatec Divokých do ich tábora, aby sa stretol s “Kráľom za múrom”. Wun Wun sa nám predstavil v epizóde Hardhome v 5 sérii. A naplno to rozbalil v Bitke bastardov koncom šiestej série. Jeden bojovník, ktorý vysatčí za desiatich! Kto by takého nechcel na svojej strane? Strach a zároveň rešpekt vzbudzujúceho obora by sme radi videli ešte aspoň v jednej bojovej scéne. Zatiaľ to tak vyzerá, že to bude práve Night King, za koho bude bojovať minimálne jeden obor.

9. BRYDEN ‘Čiernaryba’ TULLY

Zdroj: metro.co.uk

Takúto prezývku nemôžete dostať bez toho, aby ste si ju nezaslúžili. A jeho povesť ho všade predchádzala. Strýko Catalyn Starkovej a niekdajší pán Řekotočí. Aj napriek veku sa mu podarilo uniknúť Freyovcom počas Červenej svadby. Dokonca získal späť svoj rodný hrad a nebyť Jaimiho vynaliezavosť, Freyovci by ešte stále hrad obliehali.

8. STANNIS BARATHEON

Zdroj: zombiesruineverything.com

Možno bol Robert Baratheon hlavným iniciátorom vzbury a možno aj vedel kedysi dávno rozpútať peklo na bojisku, avšak to sme nemali možnosť vidieť. Robert už v pilotnej časti bol pekne zaokrúhlený, avšak jeho brat Stannis pôsobil stále ako skúsený veliteľ. Ten tak túžil po železnom tróne, že bol ochotný obetovať svoje jediné dieťa a to naozaj hrôzostrašným spôsobom. Právom bol označovaný za jedného z najsilnejších vo vojne piatich kráľov. Stannis ukázal, že vie bojovať. Bol porazený a aj tak povstal znova. A aj keď má na svojom konte “pár” naozaj “zlých” skutkov, ako jediný šiel na sever pomôcť nočnej hliadke s divokými.

7. MARGAERY TYRELL

Zdroj: vox.com

Princezná z Veľkej záhrady, ktorá pochopila ako bojovať proti kráľovnej. Získala si srdcia obyvateľov Kráľovského prístaviska, získala si “srdce” Joffreyho Baratheona a potom aj srdce Tommena Baratheona. Ľahko sa jej podarilo prestriedať troch kráľov – manželov a stále bola milovaná a žiadaná. Bola skvelým hráčom v tejto hre kráľov. Koniec koncov, bola to ona, kto prišiel na to, že niečo sa deje v Baleovom septe počas súdu Najvyššieho vrabca. Pre Cersei rovnocenný súper. A takmer ju aj dostala.

6. RHAEGAL

Zdroj: youtube.com

Poviete si ako môže byť tento drak podceňovanou postavou? Draky na bojovom poli sú vždy impozantným pohľadom, avšak bol to práve Rhaegal, ktorý bol odsúvaný do pozadia. Daenerys vždy jazdí na Drogonovi a Viserion je už na strane Nočného kráľa. Nemenej mocný, ohnivý a desivý. A najnovšie si ho osedlal Jon Snow!

5. YGRITTE

Zdroj: hbo.com

Ygritte bola skvelou bojovníčkou v armáde divokých. To dokazuje aj jej vysoké postavenie medzi hlavnými bojovníkmi. Hra o tróny neponúka práve najľahší priestor pre ženské postavy, avšak Ygritte sa dokázala prebojovať pár sezónami. Chvíľu sme si mysleli, že navždy ostane po boku Jona Snowa. Kým nepadla rukou malého Ollyho. Toto sme naozaj nepredpokladali. Aspoň že šťastný koniec dostala v skutočnom živote.

4. BERIC DONDARRION

Zdroj: thrillist.com

Robin Hood z Hier o tróny! Beric je nielen výborný bojovník, ale je taktiež nesmŕtelný! No dobre, v siedmej sérii bol ešte nesmrteľný. Keďže prišiel o svojho kňaza, ktorý ho niekoľkokrát oživil,je dosť možné, že tá jeho najbližšia smrť bude pre Berica zrejme definitívna. Člen Bratstva bez praporcov bude však hodnotným členom na Jonovej strane.

3. JORAH MORMONT

Zdroj: metro.co.uk

Najloajálnejší poradca dračej kráľovnej – až na ten začiatok, keď donášal Robertovi Baratheonovi. Treba však pripomenúť, že potom ako Daenerys dokázala, že je naozaj “ohňuvzdorná” matka drakov, bol jej verný! Hoci je Jorah často terčom vtipov, nemení to nič na fakte, že je skvelým bojovníkom. Dokázal to mnohokrát – naposledy proti armáde mŕtvych, keď ako člen malej výpravy doviedol dôkaz o ich existencii priamo pred Cersei.

2. CATELYN STARK

Zdroj: hbogo.sk

Catelyn Stark by pre svoje deti urobila čokoľvek! Čokoľvek! A bola ochotná položiť aj svoj život. Hoci  o ten svoj prišla v závere tretej série, v knihách to bolo trošku inak. Catelyn bola v knižnej sérií vzkriesená vďala Bericovi Dondarrionovi. Avšak to bolo tri dni po Červenej svadbe a k životu sa prebudila Lady Stoneheart. To nemení nič na fakte, že Catelyn bola vždy dobrým poradcom svojho manžela a potom aj svojho najstaršieho syna. Jej smrť patrí medzi najväčšie emocionálne vypäté momenty v seriály.

1. VARYS

Zdroj: zimbio.com

Častokrát zabúdame ako dlhú cestu musel prejst Varys, kým sa dostal tam kde je. Z otroka, ktorého zohavil druhoradý čarodejník sa stal najbližší poradca kráľa. A nejedného. Varys dokázal šikovne preplávať medzi niekoľkými kráľmi a stále si udržal svoje miesto. Bolo to vďaka jeho malým špehom? Pán informácií vie rozhodne nielen ako ich získať, ale hlavne ako ich použiť. A práve jemu vďačíme za to, že Tyrion unikol istej smrti.

Zdroj: screenrant.com

Sale Latest 300-070 Questions For CCNP Collaboration

Tseng Kuo fan went to Changzhou County, the first stop to Caozhou Prefecture.Changqing County, Jinan government governed. Transfer to the sun, Zeng Kuo ting to diligence Hall Xieneng, Emperor Cisco 300-070 Questions Daoguang summoned him. 300-070 Questions You now look like this in the Imperial CCNP Collaboration 300-070 College out to enter, so that the world how to look at my country You said, I am not right ah Thank you, the Holy Grail Cisco 300-070 Questions Stern bachelor and review Hula bounce down one. Because it is the officer who Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 1(CIPTV1) specializes in inspecting Cisco 300-070 Questions officials, many small Kyoung kun officials are scared of him. Rely on military exercises, Cisco 300-070 Questions has been recommended by the boss to the top of two goods, outside Zhili Cisco 300-070 Questions to alternate. It is not hard to see from the letter that Zeng Guofan himself was quite surprised by the rapid promotion.

I started to twitch again. She put her hand back in my hand. Ye Green looked at CCNP Collaboration 300-070 the bustling crowd, when the red light was on, the younger brother took her hand, and she barely smiled at her brother, and the younger brother took her http://www.examscert.com through the road. hey. Her rudeness made me mess up and blurted out You let her watch the Miami Crime Scene This is why you called She also has a brother. What do you feel, how do you say that said William. As parents, it is our unshirkable duty to 300-070 Questions Cisco 300-070 Questions let the Cisco 300-070 Questions Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 1(CIPTV1) children try different roles. Today I was so weak. I leaned against the wall and watched the pedestrians pass by.

7wenxUe. wwW. 7wenxue. The fifth part of Cisco 300-070 Questions the 21st Festival has never been so enthusiastic with Dazhi as in the Implementing Cisco IP Telephony & Video, Part 1(CIPTV1) spring of this year successfully returned to the batch of Zhongzhou tickets originally loaned by the government Kaifeng bought a new generator for workshop lighting The factory s satin monthly output exceeded any previous period a few days ago, two customers from Beiping bought 200 red silks, and they said Shangjili s red silk was the best quality silk they had ever seen. You and Xiaoxiao are still young, and you can still give birth to your own children Go, the doll will bring him over when 300-070 Questions Cisco 300-070 Questions he landed, and he will say that I have to take a look She knew Cisco 300-070 Questions what he saw and she hurriedly followed him. The mother and the child are usually picked up during the day, sorting the picked things at night and selling them every 300-070 Questions few days. I don t care about anything other than silk If not, then I will put CCNP Collaboration 300-070 on my clothes and go out Hey The winter solstice heard some of his voice trembled.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 zaujímavostí ohľadom očakávaného filmu Joker, ktoré ste zrejme nevedeli!

Robert Downey Jr. a Chris Evans si robili srandu z obleku Kapitána Ameriku!