v , ,

HRA O TRÓNY: Prečo by Arya a Gendry mali skončiť spolu?

Zima je tu! A s ňou posledná kapitola Hier o tróny.

Zdroj: fanpop.com

Už len pár dní nás delí od posledných epizód fenoménu zvanom Hra o tróny. Prešli sme spolu dlhú cestu a každý fanúšik je zvedavý ako sa uzavrú príbehy postáv, ktoré to dotiahli až do ôsmej série.

Zdroj: express.co.uk

A keďže sme pripravení na poslednú kapitolu, sme zvedaví aj na znovustretnutia postáv, ktoré sa nevideli už naozaj dlho. Jedným z týchto dlhoočakávaných stretnutí sú rozhodne Arya (Maisie Williams) a Gendry (Joe Dempsie). Hoci nevieme ako sa ich osudy uzavrú, môžeme však dúfať, že ak budú medzi preživšími veľkej vojny s Bielymi chodcami, uvidíme týchto dvoch ako pár. Spojenie dvoch významných rodov, ktoré ešte v pilotnej epizóde prvej série avizoval kráľ Robert Baratheon. No, kráľ Robert to má za sebou už naozaj veľmi dávno, ale na jeho slovách predsa len niečo bolo.

Zdroj: racefortheironthrone.wordpress.com

S istotou vieme, že Arya nemá záujem byť Lady zo Zimohradu. Tejto pozície sa skvelo zhostila Sansa Stark (Sophie Turner). Arya prešla dlhú cestu od malého dievčatka, ktoré odmietalo sedieť a vyšívať a naopak túžilo skôr po chlapčenských aktivitách. Po príchode do Kráľovského prístavišťa, kde sa jej otec stal Pobočníkom kráľa, sa jej to aj podarí. Eddard Stark jej totiž najíma “učiteľa tanca” a ona tak môže cvičiť so skvelým šermiarom z Bravosu.

Gendry naproti tomu je zas posledný preživší Baratheon – aj keď bastardom. Mysliac si, že je nikto, vyrastá v Blšom zadku a vyučí sa za kováča. Nevediac nič o svojom pravom pôvode sa po smrti Eddarda Starka dostáva do  zvláštnej skupiny prevažne zloženej zo zločincov a cestuje na sever – obliecť si navždy čiernu a stať sa tak členom Nočnej hliadky. V tejto skupinke sa schováva aj Arya, ktorá v prestrojení za chlapca, uteká pred hnevom kráľovnej regentky Cersei Lannister a jej syna – vtedajšieho kráľa Joffreyho. Gendry a Arya sa spoznávajú a vzniká medzi nimi silné priateľstvo. Prežili spolu Harrenhal, z ktorého sa im podarilo nakoniec utiect. Dostali sa k Bratstvu bez praporcov, kde sa ich cesty rozdeľujú. Gendry sa pridáva k bratstvu a Arya odchádza.

Zdroj: wikiofthrones.com

Gendryho potom vidíme ako sa dostáva k Melisandre (Carice van Houten) a dozvedá sa tak o svojom pôvode. Má byť obetovaný, avšak zachráni ho Cibuľový rytier (Liam Cunningham) a tak nám Gendry utkvie v pamäti ako odchádza z Dračieho kameňa na loďke. Jeho postava sa nám z očí stratí na dosť dlhý čas, kým ho objaví Jon Snow.

Zdroj: radiotimes.com

Po dlhom výcviku sa Arya stáva beztvárou a smeruje späť domov, aby sa pomstila všetkým čo sú na jej zozname. Naposledy sme ju videli v jej domove na Zimohrade.

Gendry sa pripojil k Jonovi. Dokonca bol medzi tými odvážnymi, ktorý zaobstarali dôkaz o Armáde mŕtvych pre Cersei. Naposledy bol Gendry na múre, keď ho zbúral Nočný kráľ so svojou armádou. Samozrejme, vieme, že pri Hre o tróny si nemôžeme byť nikdy istý, kto prežije a ako to všetko skončí.

“Ja mám syna. Ty máš dcéru. Spojme naše rody.” Povestnú vetu kráľa Roberta som spomínala vyššie, tak tu máme prvý dôvod. Samozrejme, že kráľ Robert myslí skôr na Joffreyho a Sansu, ktorí sú z počiatku tomuto rozhodnutiu rozhodne naklonení. Sansa sa túži stať oddanou manželkou mladého blonďavého princa a nikto zatiaľ ani len netuší, že za tou chutnou tváričkou sa skrýva jedno sadistické rozmaznané decko.

Zdroj: codepen.io

Mohli by sa Robertove slová naplniť práve manželstvom medzi Gendrym a Aryou? Okrem toho základného, či to vôbec Arya a Gendry budú chcieť, sú tú aj ďalšie záležitosti, ktoré by trebalo dotiahnuť. Gendry je síce jediný žijúci potomok rodu Baratheon, avšak je bastard, takže jeho rodové dedičstvo by musel potvrdiť kráľ. V prvom rade však musí najskôr prežiť vojnu s chodcami a armádou mŕtvych.

Zdroj: bustle.com

Arya a Gendry spolu zažili veľa. Spolu utekali pred vládnucími Lannisterovcami. Skrývali sa pred zlatými plášťami. Obaja chceli bojovať proti neprávnosti. Každý iným spôsobom. Vybudovali si medzi sebou silné priateľstvo. Bol to práve Gendry komu ako jedinému Arya povedala kto v skutočnosti je. A on jej tajomstvo nevyzdradil.

Im Really Fucking Upset Right Now GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: giphy.com

Ešte predtým ako sa rozdelili, Arya povedala: “Mohla by som byť tvoja rodina.” Na čo Gendry odpovedal: “Nemôžeš byť mojou rodinou. Ty si moja lady.” Mnohí fanúšikovia vidia za týmito slovami romantický začiatok ich spoločného príbehu. Všetci však vieme, že George R. R. Martin veľmi na romantické príbehy nie je. Avšak ak by mala Arya dostať svoj šťastný koniec, mohlo by to byť po boku Gendryho.

Zdroj: screenrant.com

Oracle 1Z0-432 Questions : Oracle Real Application Clusters 12c Essentials

After seeing it, it was Changsheng and the girl named Xiaoyan, and the two were holding together. It s only after a few days of birthday, you want to get into trouble Forgot Oracle Specialist 1Z0-432 what happened to you and your Oracle Real Application Clusters 12c Essentials grandfather and grandmother The capitalist Oracle 1Z0-432 Questions is not a good name. 1Z0-432 Questions Xiao Yan and Grandpa will never see anything Xiao Yan s temper, if you can see it, you still have it They can t know, the two places are so far apart, who knows what I am doing there Besides, Xiao Yan, according Oracle 1Z0-432 Questions to many people in Shenzhen, this is not called degeneration. The girl quickly counted the money he had given and pulled an abacus and nodded Enough, 10,213 yuan. Later, the lady left a satin of each suit and asked me how much it cost. After she woke http://www.passexamcert.com/1Z0-432.html up, she wiped the sweat on her forehead and went to see her grandmother on the opposite bed.

I see him, eyes are burning.There are lights on Oracle Real Application Clusters 12c Essentials all sides of the assault vehicles come, there are underground Oracle 1Z0-432 Questions cats. I saw tears in the eyes Oracle 1Z0-432 Questions of the wolf.Tears Wolf s tears Really is the wolf s tears. That s Oracle 1Z0-432 Questions what you see on television as a kite watching scout performance.There are a lot of people Oracle 1Z0-432 Questions who can do this show, but I have not seen it Oracle Specialist 1Z0-432 before. There is a small blackboard at the door.Who should register 1Z0-432 Questions first, write clearly the date and time, one for each hour. Anyone else, have we ever been to this place Who else knows, Xiao Ying fell in this place I do not know who knows.

He did not 1Z0-432 Questions look carefully from his father, but found that the speaker was not Zelin book, apparently grandfather had Xing Gang. The little monk handed Zeng Guofan hands a real Oracle Real Application Clusters 12c Essentials elder s personal letter.Zeng Guofan hesitated to start, see a few words above, only wrote a few Oracle Specialist 1Z0-432 words tonight, Jia adults stay in spacious temple, there are three women accompanied, according to the special notice, Amitabha. Please emperor insight.What Xianfeng a word, actually rage, so good you a Zeng Guofan, you change the ancestor law Take a few steps back and forth and said Can you give a good idea First Emperor before his death always boast you how to how, according to it seems hum Zeng Guofan honestly kneeling, without 1Z0-432 Questions saying a Oracle 1Z0-432 Questions word. where, ink and wash.Goshosh, who waited Oracle 1Z0-432 Questions outside the door, promised, and in a moment he sent the ink over.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dostane Nick Fury svoj vlastný film? Samuel L. Jackson by nebol proti!

Kevin Feige povedal že počas Avengers: Endgame nebude žiadny čas na čúranie!