v

Hodnotenie série Piráti Karibiku. Od tej najhoršej časti po tú najlepšiu

Pozrite sa, ako sme hodnotili dobrodružnú sériu Piráti Karibiku

Zdroj: wdwnt.com

Zhodnotiť filmy série Piráti z Karibiku nie je ľahká úloha. Určite väčšina z vás ich miluje. Filmy sú kvalitne spracované, plné humoru a v neposlednom rade majú dokonalé herecké obsadenie. Ale mi sa pozrieme na ich porovnanie, ako sa hovorí najlepší je len jeden.

Zdroj: bbc.co.uk

5. Piráti z Karibiku: v neznámych vodách (mierne sklamanie) 6/10

Od tohto dielu série, sme čakali viac. Kvalitné herecké obsadenie, humor na úrovni, skvelé scény, toto všetko tam bolo, ale na druhej strane stratilo to svoju podstatu. Epické scény nahradili vtipnými, nehovorím, že to je niečo strašne zlé, ale chýbali nám.

4. Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (príjemné pozeranie) 7,5/10

Posledná časť série, nevedeli sme čo od nej čakať, ale prekvapila príjemne. Prepojenie s minulosťou postáv a nakonci spestrenie s Willom a Elizabeth.

3. Piráti z Karibiku: Na konci Sveta (super) 8/10

Napätá atmosféra po celý čas. Všetci sme netrpezlivo čakali na konečnú bitku. Jack sa opäť pobil s Barbossom o Čiernu Perlu avšak viac ho trápil Davy Jones, nebezpečný kapitán lode Blúdny Holanďan. Elizabeth ukázala svoje vodcovské schopnosti a Will svoju oddanosť zachrániť otca. Proste super.

2. Piráti z Karibiku: Truhlica mrtvého muža (úžas) 9/10

Časť plná humoru, super scén, epických záberov a kvalitného hereckého výkonu. Objavil sa aj obávaný Kraken a ukázal jeho silu pri zničení Čiernej Perly. Neviem či táto časť mala aj chybu.

4. Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej Perly (lepšie to už byť nemohlo) 10/10

Najlepšia časť série bola rovno tá prvá, v čase keď ešte túto sériu nikto nepoznal, sme netušili čo máme čakať. Konečný výsledok nás však veľmi prekvapil a myslím, že aj kritikov. Napokon práve za túto časť série získal Johnny Depp nomináciu na Oscara.

 

 

IIA IIA-CCSA Real Questions Answers

I am fucking You are the one that Certified Government Auditing Professional IIA-CCSA is Certification in Control Self-Assessment broken Huang Zhonghua screamed at the IIA-CCSA Real Questions Answers IIA IIA-CCSA Real Questions Answers face. In fact, IIA IIA-CCSA Real Questions Answers his mind is not bad. IIA IIA-CCSA Real Questions Answers Oh, you must go. Is he dead outside Don t ask him to come back, if he sees you now, Still IIA IIA-CCSA Real Questions Answers IIA IIA-CCSA Real Questions Answers can t kill Zhang Haoran with a knife Yes, are you really ready to wash your hands I really don t do it.

IIA IIA-CCSA Real Questions Answers If the coal mine collapses, the pillars will no longer be able to come out. Yu Shu, you said, something Certification in Control Self-Assessment wrong Help IIA-CCSA Real Questions Answers me get off and buy a box of condoms I Certified Government Auditing Professional IIA-CCSA saw a back of a tall, strong rooster in a white vest, black trousers, and IIA IIA-CCSA Real Questions Answers lazy http://www.examscert.com shoes. But he found Zhang Haoran with his instinct IIA IIA-CCSA Real Questions Answers that approximated the beast. We also had a drink together a IIA IIA-CCSA Real Questions Answers few days ago.

There is a flame in the gem that is beating and burning. IIA IIA-CCSA Real Questions Answers I gave 100,000 from the Great Wall Certified Government Auditing Professional IIA-CCSA Real Questions Answers card to her. The usual place to go, vertical is not a hundred and a Certified Government Auditing Professional IIA-CCSA hundred, but most of them are ten and ten. I thought you were from Taiwan or Hong Kong You are Certification in Control Self-Assessment not like the mainland at all. Axiang knows that IIA IIA-CCSA Real Questions Answers she is trying to keep her last self esteem in front of him and has been IIA-CCSA Real Questions Answers crushed. I think her mother s family is like a bottomless pit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 zaujímavostí zo sveta DCEU filmov, ktoré ste zrejme nevedeli

10 najkrajších herečiek zo série MCU. Ktorá z nich je podľa vás najkrajšia?