v , , , ,

12 hollywoodských herečiek, ktoré doslova nenávidí celý svet! Toto je rebríček tých najnenávidenejších herečiek na svete!

Urobíte nejaký zlý rozhovor, napíšete niečo zlé na Facebook,Twiitter či Instagram a zrazu vás všetci nenávidia. Známe celebrity to nemajú vždy ľahké. Ich sláva bohatstvo totiž stojí padá na tom, či ich fanúšikovia majú alebo nemajú radi. Len si spomeňte koľko úloh vo fimoch mala niekedy Angelina Jolie, Lindsay Lohan či Amanda Bynes. Dnes sú tak trochu zabudnuté a to hlavne preto, že si rozhnevali svojich milovaných fanúšikov. Toto je 12 hollywoodskych herečiek, ktoré nenávidí zrejme celý svet!

1. Amanda Bynes

Amanda Bynes v knihe Čo chce dievča
Zdroj: cheatsheet.com

Amanda je klasickým príkladom Hollywoodskej hviezdy, ktorá začala už v mladom veku, no postupom času jej sláva udrela do hlavy. Už to určite poznáte drogy, sex a alkohol ju dostali do veľmi divných a bizarných situácií. Samozrejme stratila svoj početný fanklub a vo filmoch sme ju nevideli celé roky.

2. Jennifer Lopez

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jennifer lopez hustlers
Zdroj: dailymail.co.uk

Jennifer je stále tá “Jenny from the Block” či nie? Práve to jej vyčítajú fanúšikovia, že z tanečničky a herečky z ulice sa stala namyslená módna ikona, ktorá kašle na svoje korene. Je to pravda? No všeličo tomu nasvedčuje.

3. Kristen Stewart

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kristen stewart twilight images
Zdroj: movies.ndtv.com

Kristen stihol rovnaký osud ako Mega Fox. Za svoju slávu vďačí tvorcom série Twilight, v ktorej si zahrala postavu menom Bella, ktorá sa zaľúbi do upíra. Séria patrí medzi vôbec najúspešnejšie na svete, avšak kritici jej vyčítajú snáď všetko, čo sa vyčítať dá a navyše vyčítali Kristen, že vo filmoch nemá žiadnu charizmu a strieda maximálne dve herecké pózy. To isté jej vyčítali aj v ďalšom úspešnom filme – Snehulienka a lovec.

4. Megan Fox

Megan Fox v Jonah Hex, Warner Bros
Zdroj: cheatsheet.com

Megan vďačí svojej sláve tvorcom série Transformers. Rolu v tejto sérií však nenávidí, pretože vďaka tomu ju muži a tiež aj ženy berú len ako sexsymbol a nie ako profesionálnu herečku. Hlavne preto Megan odmietla mnoho úloh, pretože každý režisér chce, aby sa v jeho filmoch vyzliekala. Ak preto Megan stráca svojich fanúšikov, tak to úplne chápeme.