v ,

Herecká hviezda Keanu Reeves a jeho 10 zaujímavostí, ktoré ste zrejme nevedeli!

Pripravili sme si pre vás pár faktov, ohľadom kultového a obľúbeného Keanu Reevesa

Keanu Reeves patri medzi najobľúbenejších hercov súčasnosti. V podstate nielen z pomedzi hercov, ale celkovo ako osobnosť ho fanúšikovia veľmi uznávajú. V živote si totiž prežil svoje, no aj tak sa nevzdáva a ďalej nás teší svojími hereckými výkonmi vo skvelých filmoch.

Zdroj: sputniknews.com
  1. V novembri 1999 sa Reevesovi a jeho vtedajšej priateľke Jennifer Syme, v ôsmom mesiaci tehotenstva, narodilo mŕtve dievčatko, ktoré plánovali pomenovať Ava Archer Syme-Reeves. O 18 mesiacov neskôr zahynula Jennifer pri autonehode.

  2.  Na strednej škole hrával ľadový hokej. V roku 1995 dokonca pôsobil v Kalifornskej seniorskej hokejovej lige.

  3.  Kvôli filmovým úlohám sa Keanu musel naučiť jazdiť na koni alebo tiež surfovať. Obe tieto aktivity sa neskôr stali jeho záľubami.

  4. Predtým než sa stal hercom, vyskúšal viacero povolaní. Bol napr. brúsičom korčulí či manažérom predajne s cestovinami v Toronte.

  5. Keanu sa vzdal približne 75 miliónov dolárov, ktoré získal za filmy Matrix: Reloaded a Matrix: Revolution, v prospech tímu, ktorý sa staral a špeciálne efekty, pretože sa domnieval, že za prácu, ktorú odviedli pri týchto filmoch si zaslúžia väčšiu odmenu.

  6. Reeves sa na film John Wick pripravoval veľmi dôkladne. Jeho tréning mal na starosti bývaly člen U.S. NAVY SEAL Shaw Ryan.

  7. V akčných scénach vo filme John Wick nebol zastupovaný kaskadérom. Takmer všetky kaskadérske kúsky zvládol som. V druhej časti ho zastupoval kaskadér v úvodnej scéne filmu.

  8. Režiséri filmu John Wick, Chad Stahelski a David Leitch majú vlastné bojové štúdio 87Eleven, ktoré využival aj Reeves, keď sa pripravoval na film. Do týždna mal aj 5 až 6 celodenných tréningov.

  9. Mohol si zahrať hlavnú postavu vo filme Izba 1408, avšak odmietol.

  10. Nakrúcanie scény z filmu Matrix: Reloaded, v ktorej Neo bojuje proti stovke agentov Smithov sa nakrúcala 27 dní.

Zdroj: csfd.cz

Best CBAP Exam Questions For IIBA Certifications

But because he is young and capable, he is inevitably excluded from IIBA CBAP Exam Questions Cetified business analysis professional (CBAP) appliaction the youngest vice president of the University of B. But it IIBA CBAP Exam Questions CBAP Exam Questions is IIBA Certifications CBAP not as splashy as it was just now. She has a biological father CBAP Exam Questions and a righteous father. It is very troublesome for the family to wait.

The ocean is also as thin and delicate as the old IIBA CBAP Exam Questions Cetified business analysis professional (CBAP) appliaction Wei head, and the nose of the ocean is particularly tall and straight. All the institutions you can imagine have two sets in this city. How can I not think of such a good way Zhang Laoliu replied That s a big brother, if I have 30 pieces out Zhang Haoran was IIBA CBAP Exam Questions happy Small six sons, you are a pervert, if IIBA CBAP Exam Questions you give 30 pieces, I will lend you the electricity If you have 50 pieces, I Li CBAP Exam Questions Lao stick said Today I went to see Zhang CBAP Exam Questions IIBA Certifications CBAP Haoran, and I also took a job for everyone.

Muzhanga also said to him Polyester, ah, the Cetified business analysis professional (CBAP) appliaction IIBA CBAP Exam Questions top of http://www.testkingdump.com IIBA CBAP Exam Questions Kuangzheng is just right, and the ancestors are those who have made great achievements. After the emergency in Guangxi, Recommended to the top four items wearing, history has been Yan. The audience IIBA CBAP Exam Questions IIBA Certifications CBAP surprised a moment, Mu Chang A more unconvincing stare.Zeng Guofan not shocked nor blame. Tseng CBAP Exam Questions Kuo fan, pretending to know it, asked I do not know what the security guards are guilty of When the official said Back to adults, officials also listen to other officials say so, as to what the case of crime, presumably will soon have purpose.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Disney v spolupráci s tímom Avengers darovali ťažko chorým deťom milióny dolárov! Ako k tomu došlo?

5 preceňovaných animákov, ktoré bohužiaľ patria medzi tie najúspešnejšie