v , ,

10 najlepšie zarábajúcich Marvel filmov! Ktore filmy komiksového giganta zarobili najväčší balík peňazí!

Tieto filmy sa navždy zapíšu do dejín kinematografie, ako najúspešnejšíe na svete!

Tajomstvom úspechu všetkých MCU filmov a taktiež celého MCU je hlboko zakorenené v ich fanúšikoch. Ich filmy sú očakávané občas aj rok dopredu. Takisto internet…pri vydaní nového filmu alebo aj predtým, sú webstránky plné rôznych dohadov, komentov a spoilerov. Stránky, ktoré píšu o filmoch sa jednoducho trhajú o to kto napíše lepšiu recenziu. Kiná sú preplnené ešte aj dva týždne po vydaní filmu a fanúšikovia dokážu zaplatiť hocijaké peniaze za pozretie si ich Marvel hitu.. Je to úžasne, lebo väčšina filmových spoločností to tak určite nemá, no MCU to zažíva s každým novým filmom. Práve preto viem, že úspech MCU tkvie v ich fanúšikoch. A práve pre týchto fanúšikov sme si dnes pripravili tento rebríćek, ktorý vám ukáže 10 najlepšie zarábajúcich “marveloviek.”

10. Spider-man: Homecoming

Spider-man: Homecomming bol prvý samostatný film pre Spider-mana od MCU. K ikonickej úlohe sa opäť objavil Tom Holland, ktorý spolu s Michealom Keatonom a Robertom Downey Jr. Marvelu zarobili 880 miliónov dolárov.

Zdroj: czechcrunch.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 sitcomových postáv, ktoré sú v reálnom živote partnermi hlavných postáv týchto seriálov!

Môžu títo herci a tieto herečky nahradiť Matta LeBlanca či Jennifer Aniston? Toto je rebríček hercov, ktorí by mohli stvárniť nových Priateľov!