v

Dostane Nick Fury svoj vlastný film? Samuel L. Jackson by nebol proti!

Poteší nás Marvel solo filmom Nicka Furyho?

Zdroj: youtube.com

Je koniec?

Marvel Cinematic Universe (MCU) sa rozhodlo ukončiť 22 dielnu filmovú sériu a to filmom Avengers: Endgame o ktorom sa dnes tak veľa rozpráva. Práve vďaka tomu by sa mohla naskytnúť šanca pre hrdinov ktorý ešte nemali svoj film. Samozrejme osudy Captaina Ameriku ( Chris Evans), Iron Mana ( Róbert Powney), Thora (Chris Hemsworth),Hulka (Mark Ruffalo) sú nám neznáme. Jedine čo o Endgame vieme nám poskytujú MCU trailery a  neustále diskusie. Na týchto diskusiách sa veľa rozpráva o Endgame ale črtajú sa tu tiež aj rozhovory o budúcich filmoch ako sú napr. Eternals, prvá časť trilógie Black Widow a tiež pokračovanie trilógie Spider-Man. Zaujimavosťou je, že MCU ešte nevyužilo niektoré svoje hviezdy a medzi nimi najväčšia Nick Fury ( Samuel L. Jackson ).

Zdroj: denofgeek.com

 

Bude film o Nickovy Furym?

Samotný herec Samuel L. Jackson sa vyjadril, že postava Nick Fury by si zaslúžila vlastný film ( a my s ním musíme súhlasiť ) Nick Fury  ( Samuel L. Jackson ) bol takmer stále prítomný v MCU. Objavil sa v množstve filmov napr. Iron Man ( 2008), Iron Man 2 ( 2010 ), Thor (2011), The Avengers ( 2012 ), Captain America: the first Avenger ( 2011 ) atď. Taktiež sa ukáže v mnohých nových filmoch ako napr. Spider- Man: Far from home. Sami vidíte, že Nick Fury ( S.L. Jackson ) urobil viac než veľa pre MCU. Tiež si na neho spomíname ako na riaditeľa SHIELDu, zakladateľa programu Avengers, super špióna a mentora ktorá spolu s Avengers rozhodovala o osudoch sveta. Aj počas týchto filmoch, kde Nick Fury ( S. L. Jackson ) hral sme dostali len krátke pohľady ako sa s obyčajného vojaka stal človek ktorý rozhodoval o osudoch sveta a viedol najväčšiu tajnú organizáciu na svete. Vieme že pôsobil v americkej armáde kde sa dopracoval k hodnosti plukovníka, neskôr pracoval pre CIA počas studenej vojny ako sa sám vyjadril bol špión „Soldier straight out of high school. Joined the ranks to full bird Colonel. Then? Spy. Where? It was a Cold war we were everywhere.” Nakoniec sa v 80-tych rokoch stal členom SHIELDu.

Zdroj: lrmonline.com

Aj keď nám film Captain Marvel ukázal niečo, no stále je toho dosť z Furyho minulosti ako napr. Jeho služba v armáde alebo jeho čas v SHIELDe: 1980- 1995 je dosť času na to aby sa ľahko zmestil do filmovej trilógie o Nickovy Furym.

 

Zdroj: hollywoodreporter.com

Oracle 1Z0-883 Certificate : MySQL 5.6 Database Administrator

Look at what I found, her voice swelled, Innovation Artistic drama writing. Blocked Oracle 1Z0-883 Certificate back. It Oracle Database 1Z0-883 seems that I am still a child Oracle 1Z0-883 Certificate 1Z0-883 Certificate and can t lift such a big suitcase. For a MySQL 5.6 Database Administrator long time, my father, Yang Jinxi, stubbornly believed that my biological parents Oracle 1Z0-883 Certificate abandoned me on the rails and wanted me 1Z0-883 Certificate to be crushed by the wheel.

Prosperity said that he hurried out. 1Z0-883 Certificate Lord, http://www.examscert.com/1Z0-883.html my brother has sinned against me. Gong sighed and said It seems that we underestimated the ability of Shang Yi. His English level used to be Oracle 1Z0-883 Certificate very good, but he also needed MySQL 5.6 Database Administrator energy, time and Oracle 1Z0-883 Certificate patience to translate, and most of Oracle 1Z0-883 Certificate Oracle 1Z0-883 Certificate them Oracle Database 1Z0-883 have been used on women.

Oracle 1Z0-883 Certificate You still don t want to look at Tantan, isn t this going to 1Z0-883 Certificate go with yourself You really don t need that money What do you want People don t need more money Hey, two sons, sit, sit, sit. MySQL 5.6 Database Administrator Feng Wei did not give up, sat down. Oracle Database 1Z0-883 Looking at the bustling crowd Oracle 1Z0-883 Certificate in front of him, Li Lao stick, who has 1Z0-883 Certificate not yet had good legs and Oracle 1Z0-883 Certificate legs, smiled. What do you do Oracle 1Z0-883 Certificate So, little six sons. If he dares to sing again, I will give him all his teeth Liu Haizhu can shout at the door.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chyby, ktorých sa dopustili tvorcovia remakov od Disneyho. Zničili nám týmto naše detstvo?

HRA O TRÓNY: Prečo by Arya a Gendry mali skončiť spolu?