v , , , , ,

10 malých či väčších chybičiek, ktoré sme si nevšimli v poslednej časti zo série Harry Potter! Toto všetko nám skutočne uniklo!

9. Žiadna stanica Kings Cross!

Zdroj: visitbritain.com

Vo filme nás v tomto oklamali. V úplne záverečnej scéne bola stanica Kings Cross predstavená jedným pársekundovým kamerovým záberom. No nebola to táto stanica, ale stanica St Pancras. Je to hlavne preto, že samotný Kings Cross nie je zrovna krásnou budovou, ktorou sa vo filme dá pýšiť a St Pancras áno! Má starší, zámocký vzhľad, ktorý sa hodí k pocitu z filmov oveľa viac ako Kings Cross. Túto chybu si však všimnú iba praví londýnčania!

10. Voldemortova magická smrť

Zdroj: collider.com

Nepočíta sa to síce ako chyba, ale všetci sa zhodneme natom, že by sme radi dostali bližšie vysvetlenie ohľadom jeho odchodu do večných lovísk. Veríme, že to bolo zjavne úmyselne a vopred naplánované, aby to vyzeralo skvelo, ale vrtá nám v hlave otázka, prečo sa Voldemort rozpadal, tak ako sa rozpadal. Videli sme ako explodovala Bellatrix, no Voldemort sa rozpadol na kúsky. Ostávajú nám žiaľ v hlave (bez vysvetlenia) len naše dohady. Možno preto, že ako postupne Harry ničil horcruxy, tak sa aj Voldemort postupne strácal pred našimi očami vo finálnom boji.

 

Zdroj: screenrant.com