v , , , , ,

10 malých či väčších chybičiek, ktoré sme si nevšimli v poslednej časti zo série Harry Potter! Toto všetko nám skutočne uniklo!

4. Navždy meniace sa oči Harryho matky

Zdroj: sk.pinterest.com

Všetci sme sa domnievali, že aspoň herečka, ktorá stvárni malú Lily bude mať modré oči ako jej syn Harry. No nie, mala ich hnedé a dospelá Lily zelené. A tým, že Harrymu neustále vraveli, že má oči po svojej matke je vskutku naozaj veľmi ale veľmi mätúce! Nenosila náhodou Lily od detstva kontaktné šošovky?! Iba tento jediný fakt by to vysvetľoval!

5. V dôležitej scéne chýbal po boku Harryho jeho najlepší priateľ Ron

Zdroj: harrypotterfanzone.com

Keď sa Harry vrátil do Rokfortu, slizolinská študentka Pansy Parkinsonová pokrikovala, aby Harryho chytili. Na scéne sa nachádzalo mnoho ľudí, ktorí vždy stáli po Harryho boku. Okrem jedného a toho najdôležitejšieho, jeho najlepšieho priateľa Rona Weasleyho. Kam sa vlastne zatúlal? Kde bol, keď ho tak Harry veľmi potreboval?! Ron je týmto konaním už dosť známy, nemyslíte?!

6. Harrymu neustále na okuliaroch chýbajú sklá

Zdroj: blogspot.com

Ako už poznáme z predchádzajúcich filmoch, Harrymu občas chýbali sklá v jeho okuliaroch. Je to hlavne kvôli tomu, že keby priamo na neho zamierila kamera, ako to väčšinou vo filme bývalo, tak by sa kamerový záber odrazil v jeho okuliaroch prípadne by sa v nich odrážalo svetlo a v zábere by len prekážalo. Avšak vzhľadom nato, že Harryho okuliare sú hlavnou kľúčovou rekvizitou, mohli niečo vymyslieť, aby tie sklá v okuliaroch mal Harry častejšie.