v ,

Chyby, ktorých sa dopustili tvorcovia remakov od Disneyho. Zničili nám týmto naše detstvo?

Majú tieto remaky zmysel, alebo je to naozaj všetko len o peniazoch?

Zdroj: ign.com

Disney v tomto čase produkuje remaky snáď všetkého, čo v minulosti vynieslo nejaké peniaze. Kultové kreslené filmy ako Aladin či Šípková Ruženka sa tak dočkali hraných filmov, avšak detaily, ktoré zdobili a tvorili atmosféru pôvodnych filmov, nám nedokázali tvorcovia vynahradiť ani systémom CGI. Skôr naopak. Pozrime sa na chyby, ktorých sa tvorcovia dopustili práve pri tvorbe live action filmov.

Zdroj: todologeek.com

8. Menej hudby

Disneyho animácie „Alica v ríši divov“ alebo „Popoluška“ sa stali čiastočne klasickými vďaka ich nadčasovým piesňam. Ich live actions remaky sa však držali priamočiarej témy bez tradičných hudobných čísel.

7. Vysávanie farby

Ako hudba, tak aj žiarivé farby boli vždy základom animovaných diel od Disney. Jasné, že remaky nie sú všetky “tmavé”, ale napríklad “Alica v krajine zázrakov”, by mala byť farebná až až, je to predsa krajina zázrakov.

6. Kreslený film je kreslený film!

Viem možno to znie ako niečo zaostalé, ale keď sa na to pozrieme, tak Disney bol stvorený pre kreslené postavičky a nie všetky sa dajú nahradiť CGI.

5. Alica je vyvolená

Či už hovoríme o pôvodnom príbehu Lewisa Carrolla alebo animovanej adaptáci´od Disneyho, jedna vec vždy zostala konštantná, pokiaľ ide o „Alicu v ríši divov“: Alica je obyčajné dievča, ktorá náhodou zakopne o fantastický svet. V remaku je však Alica zobrazená ako vyvolená, ktorá je určená na to aby zabila “Tlachapouda”.

4. Prečo Popoluška neujde z jej izby ?

Keď lady Tremaineová zamkne Popolušku vo svojej izbe, tá robí všetko, čo je v jej silách, aby unikla skôr, ako princ odide. Skoro to vzdá, no nakoniec zvíťazí s nejakou pomocou jej zvieracích priateľov. Popoluška v novej verzii len spieva a nič si z toho nerobí, že láska jej života jej unikne kvôli tomu, že je zamknutá v izbe. Nakoniec aj v tejto verzii všetko zachránia jej zvierací priatelia.

3. Wonderland vo vojne

Medzi fantáziou a epickou fantáziou je veľký rozdiel. „Alica v ríši divov“ je fantáziou, zatiaľ čo „Pán prsteňov“ je epickou fantáziou. Tim Burton to mal zrejme trochu zamiešané, pretože jeho interpretácia Wonderlandu je úplne mimo vojnovej zóny. Červená kráľovná sa chopila moci po ničivom útoku. Teraz s povstaním na vzostupe, je to na Alici, aby obnovila poriadok tým, že porazí “Tlachapouda”. Ospravedlňujeme sa, ale slová ako „vojna“, „povstanie“ a „poriadok“ jednoducho nezasahujú do nezmyselného prostredia, akým je napríklad Wonderland.

2. Divné CGI

Ľudia spanikárili, keď prvýkrát videli džina v podaní Willa Smitha. Áno. CGI má za sebou v posledných rokoch dlhú cestu a tieto pokroky boli dokonca ilustrované v niektorých remakeoch z Disney; „Kniha džungle“ získala Oscara za vizuálne efekty. V mnohých prípadoch však znaky CGI v týchto remakoch vyzerajú nešikovne, strašidelne a divne. Mnohe z nich sa ani nezdajú ako obzvlášť realistické.

1. 3 víly

Tri víly sú hrdinky zo Šipkovej Ruženky. Nielenže pomáhajú zachraňovať princeznú Auroru, ale aj dostať Princea Phillipa z niekoľkých úskalí v jeho ceste za princeznou. No, v “Maleficent”, sú redukované na tri víly, ktoré neustále kladú Auroru do nebezpečenstva a neprispievajú k ničomu. Fajn, technicky sú to škriatkovia namiesto víl v tejto verzii a ani sa nevolajú Flora, Fauna alebo Merryweather. Namiesto toho sú to Knotgrass, Thistlewit a Flittle, čo ich prítomnosť divák ešte viac prehliadne. Keď vezmeme do úvahy, že víly boli v pôvodnom filme silné, sympatické a dôležité, dať im takúto náhradu jednoznačne nebolo fér.

Aký máte vy názor na Disney remaky ? Sú podľa vás pôvodne filmy lepšie ?

zdroj: watchmvojo.com

New Updated ITIL Lab Manual PDF For Exin Certification

I lied to him. Who said, I am at home. He came to Pengfei Building, where the car came and went, his ITIL V3 Foundation voice EXIN ITIL Lab Manual PDF was awkward, Exin Certification ITIL and he stood with his shadow. lzuowen. Com. lZUOWEN. COM Chapter 20 Bridesmaid 3 Tang Yan smiled, what happened to the boy who had http://www.passexamcert.com been chatting with her for a month Are young ITIL Lab Manual PDF people now like this Ask someone to ask for EXIN ITIL Lab Manual PDF love every day, or wait to be asked Tang Hao did not hesitate to return a sentence. She put her hand into the EXIN ITIL Lab Manual PDF pocket and thought that the document was still inside.

I thought that everything was flat and thunder. Then she ITIL Lab Manual PDF secretly said to her mother In the first three days of the http://www.examscert.com beginning, I didn t let him go to bed and upper body. I had to EXIN ITIL Lab Manual PDF arrange a banquet to send off the line and hold out a plate two satin pieces, one hundred and EXIN ITIL Lab Manual PDF Exin Certification ITIL two flowers and silver. There was no fart, but he was still confident in the fart. But when I got to the guy s ITIL V3 Foundation room, I couldn t find him everywhere. But this kind of emotion can t stand the test of time.

He wrote We will save you. After Li Wei looked, he tore the paper. After a pause, she ITIL V3 Foundation said I feel a woman, regardless of how the Exin Certification ITIL EXIN ITIL Lab Manual PDF EXIN ITIL Lab Manual PDF money of EXIN ITIL Lab Manual PDF her man is earned. ITIL Lab Manual PDF He returned to EXIN ITIL Lab Manual PDF the North Sea to take Exin Certification ITIL Lab Manual PDF the one million Hong Kong dollars. Net 11 night deep. The pace of the child s illness is getting faster and faster, faster and faster.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastal čas na film o Nickovy Furym

Dostane Nick Fury svoj vlastný film? Samuel L. Jackson by nebol proti!