v ,

Akoby sme my hodnotili filmy z dielne DCEU? Tu to máte. Od toho nahoršieho až po ten najlepší!

Naše hodnotenie filmov z dielne DCEU

Zdroj: screenrant.com

Od roku 2013 zme videli z dielne DC presne 7 filmov (vrátane Shazam!). Môžeme povedať, že DCEU prešlo viacerými zmenami, napr. robili filmy hlavne o známych hrdinoch, ale teraz sa zamerali viac na menej známych/obľúbených. Napríklad s Aquamanom prekonali 1 miliardu dolárov a Shazam vyzerá podobne.

Zdroj: screengeek.net

7. Justice Leaugue (sklamanie) 2/10

Keď Warner Bros. prvýkrát oznámil Justice League, všetci sme si mysleli, že to bude triumfálne vyvrcholenie všetkého, na čom DCEU pracovalo od roku 2013. Bohužiaľ, všetko to bolo zlé. Všetci sme sa domnievali, že sa DC mení k lepšiemu, ale potom prišiel tento film.

6. Batman vs Superman: Dawn of justice (sklamanie) 3/10

Druhý film z voľnej trilogie Zacka Snydera z filmov DC.  Batman vs Superman označuje bod, v ktorom sa DCEU skutočne stal rozdeľujúcim faktorom. Batman vs Superman  bol opovrhnutý kritikmi, ale je vnímaný ako kultová klasika fanúšikov. Skrátka Snyderov štýl kinematografie.

5. Suiside Squad (mierne sklamanie) 4/10

Komerčný úspech vám nezarúči filmovú kvalitu. Film z dielne DCEU, ktorý rozpráva príbeh zabijackého komanda, vyskladaného z tých najhorších zločincov planéty zarobil len vďaka hviezdnej účasti Margot Robbie, Jareda Leta a Willa Smitha.

4. Man of Steel (o stupeň kvalitnejšie, než predchádzajúce filmy) 6/10

Cavillov chmurný obraz vyzerá naozaj chmúrne, ale zapadá do estetiky a tónu vznikajúceho DCEU. Aj keď Man of Steel nemal taký veľký úspech zaraďuje sa medzi kvalitnejšiu tvorbu.

3. Aquaman (výborní herci, kvalitný režisér, výborný blockbuster) 7/10

Jason Momoa ako titulný hrdina, tento rok je  Aquaman  jedným z najsilnejších filmov DC. Nie je to dokonalý film – sú tam isté nedostatky s CGI, avšak Jason Momoa je pre túto rolu dokonalý.

2. Wonder Woman (patrí medzi to najkvalitnejšie z dielne DC) 8/10

Nepochybne najvplyvnejší film z DCEU k dnešnému dňu. Wonder Woman zlomila pomyselný strop pre ženské superhrdinky. Film Patty Jenkinsovej bol láskyplne vytvorený a dokázal, že superhrdinský film, ktorý vedie žena, by mohol byť úspešný. A aj naozaj bol.

1. Shazam (zrejme ide o špičku filmového univerza DCEU) 9,5/10

Svieži film plný humoru skvelej akcie, výborných hereckých výkonov a originálneho prevedenia. Toto je to práve komiksové, čo chceme od DCEU!

Aký máte názor vy ? Máte radšej Marvel alebo DCEU ? Zlepšilo sa DCEU ? Píšte nám !

Zdroj: screenrant.com 

Reliable and Professional Microsoft 70-532 Exam

His wife, daughter, and son in law were carrying the Microsoft 70-532 Exam bottles on their plates, and they hurried toward them. Because you know Microsoft 70-532 Exam my situation, I can t 70-532 Exam MCP, Microsoft Specialist 70-532 taste these changes myself. Developing Microsoft Azure Solutions She has to Microsoft 70-532 Exam go through a lot to http://www.passexamcert.com know that money is very important to her.

However, the soul Microsoft 70-532 Exam of Wu Zhou floated and drifted. I said that Developing Microsoft Azure Solutions this person is a good 70-532 Exam friend with the MCP, Microsoft Specialist 70-532 http://www.examscert.com sun, Microsoft 70-532 Exam and there are also business contacts. Shenyang, the weather is cold, and the family is still cold.

Tseng Kuo fan, three of them overnight in the stack, the enthusiastic store and 70-532 Exam helped hire two pairs of sliders and two people who lead the horse, are very strong man, only a total of more than one or two silver. Now the top of the court a thousand or two top silver The situation in Guangxi is getting worse Microsoft 70-532 Exam and worse for the court. Daoguang Eleven years, awarded the Governor of the East River, twelve years, transferred to Jiangsu governor, seventeen years, granted Huguang Governor. Mu Chang A, Ying and Hou came in, Daoguang disrupts Zeng Guofan readily throw off the Developing Microsoft Azure Solutions past, indignantly said You recommend a good officer Shandong is poor rebel Muzhang A fog, such as pendant, the British and stunned into a stump. Notices Zeng Guofan was born in poverty, looks elegant, no silver inside the box, although the post of review, but it is seven small officer, limited salary, in addition to basic necessities of life, there http://www.testkingdump.com/70-532.html is no surplus, that is, the Microsoft 70-532 Exam Kyoto official constitution, colleagues seats MCP, Microsoft Specialist 70-532 Wine entertainment event, did not participate, invitations do not save.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Neskutočné. Máme tu prvú scénku z Avengers: Endgame. Toto musíš vidieť!

Podľa Roberta Downeyho Jr. je film Avengers: Endgame najnepredvídateľnejší film všetkých čias!