v , ,

Ako sa úspešne vyhnúť Avengers: Endgame spoilerom? Máme na to zaručený recept!

Ako sa spoľahlivo vyhnúť šialeným médiam a ich spoilerom ohľadom Endgame?

Zdroj: hnentertainment.co

Už len pár dní a vyjde najočakávanejší film tohto roka. V ktorom sa ukončí príbeh Marvel Cinematic Universe (MCU). Celý humbuk okolo filmu je samozrejme škodlivý pre samotný film, kedže fanúšikovia a reportéri sa všemožne snažia preniknúť do zákulisia a zbytočne rušia hercov. Samozrejme štúdio Marvel si to uvedomuje a snažia sa tomu zabrániť, ale presne ako pri Infinty War si to reportéri neuvedomujú a snažia sa byť prvými čo niečo vyvábia pre svoje články a sledovanosť. Herci sa zatiaľ poväčšinou správajú profesionálne, aj keď niekomu niekedy ujde jazyk a prerieknu sa,  alebo zverejnia fotku ako napr. Robert Downey Jr. zverejnil fotku z natáčania End Game. Takisto ako pri Infinity War, tak aj pri Endgame sa aj režiséri snažia zabrániť spoilerom a to tak že vidali tzv.#ThanosDemadsYourSilence (thanos potrebuje vaše ticho) pri Infinity war a pri Endgame #DontSpoilTheEndgame, no ani to nepomohlo.

Zdroj: prievidza.stercentury.sk

Svetová premiéra Avengers: End Game je 22. apríla. takže review blokáda sa zruší nasledujúci deň 23. apríla. Od vtedy niekoľko medzinárodných trhov bude mať možnosť kúpiť a následne pustiť film vo svojej krajine, lenže oficiálny deň spustenia filmu v UK ( United Kingdom ) je 25. apríla, to je deň predtým, ako je oficiálny deň spustenia filmu v USA ( United States of America ). to poskytuje fanúšikom a reportérom  dostatok dní na zverejnenie detailov ohľadom End Game.

Ako sa vyhnúť spoilerom na sociálnych sieťach

Twitter

poskytuje úplnú kontrolu používateľom pred spoilermi. Celé účty môžu byť stlmené, ale twitter tiež umožňuje používateľovi stlmiť konkrétne slová. urobíte to tak, že otvoríte položku Nastavenia a ochrana osobných údajov, prejdete na položku Predvoľby obsahu, na karte Bezpečnosť otvoríte položku Stlmiť, v provom dolnom rohu označiť možnosť Stlmené slová, v pravom dolnom rohu kliknete na položku Pridať a potom stačí už len napisať slová, ktoré majú byť stlmené.

Facebook

Bohužiaľ, žiadna skutočná možnosť na stlmenie vo facebooku nieje. Majú snooze možnosť, ktorá môže byť použitá na skrytie príspevkov od určitých jednotlivcov alebo stránok, takže to môže byť použité na skrytie nejakej stránky ktorej sa obávate, žeby mohla zdielať spoilery. Ak chcete tieto príspevky skryť, kliknite na tri bodky v pravej hornej časti a vyberte možnosť na odloženie príspevku na tomto účte na 30 dní.

Dúfame, že sa vyhnete možným spoilerom a vydržíte to až do slovenskej premiéry. Bola by škoda, zničiť si tento filmový zážitok prezrádzaním deja. Z našej strany sa toho báť nemusíte. My propagujeme rôzne teórie či zaujímavosti ale nikdy nebudeme prezrádzať dej.

Zdroj: screenrant.com

ISC CAP Exam Questions : CAP – Certified Authorization Professional

Although the two did ISC CAP Exam Questions not take off their clothes, Ning Yu CAP Exam Questions still felt a bit ISC CAP Exam Questions awkward. Grandpa, this thing is not to say, I feel that it is good to live ISC CAP Exam Questions like this now. We are at TaiwanThe ISC Certification CAP life of the bay is ok. ISC CAP Exam Questions Crystal didn t look at Ning an this time, but CAP – Certified Authorization Professional just flicked the envelope ISC CAP Exam Questions on her hand and gently nodded.

Feng Erziji It is. Come on a fight Chen Baige is crying. Liu Haizhu still does not CAP Exam Questions ISC CAP Exam Questions raise his head Don t leave, these two hairs, love ISC CAP Exam Questions or not. As long as you are not too deserted, there is no problem in my CAP Exam Questions life. CAP – Certified Authorization Professional His decision is the final judgment. Things, ISC Certification CAP just by hiding, must not be able ISC CAP Exam Questions to escape. Other things will be said later.

Citizens ISC CAP Exam Questions are members of the public, whether they are members of the public or the general public. Dry mother cried tears, my dry daughter life is ISC CAP Exam Questions so bitter yo, doing Gods heart broken, and can not help other busy, go where I nursed back a few days, you ISC CAP Exam Questions do not appreciate, how I miss ISC Certification CAP I do not know the story of the uncle ateless again, go, CAP – Certified Authorization Professional it is difficult for ISC Certification CAP Exam Questions godmother a heart. Show children as experienced veterans, the CAP Exam Questions waiter said, you clean it, this is your tip. Ruijuan said he is thinking of our little cinq to be his six aunt too.Jiacheng said, dog days want crazy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 zaujímavostí ohľadom epického filmu Umučenie Krista, ktoré ste zrejme nevedeli

10 vecí, ktoré túžime vidieť v seriáli Pán Prsteňov od Amazonu!