v , , , , ,

15 afroamerických Hollywoodskych hviezd, ktorých vek by ste nikdy neodhadli! Koľko rokov má Will Smith či krásne Halle Berry?

5. Naomi Campbell – 49 rokov

Zdroj: buzzfeed.com

V 90. rokoch patrila Naomi medzi najznámejšie modelky na svete a tiež medzi najkrajšie ženy na svete. Je známa aj tým, že istý čas chodila s hercom Robertom De Nirom.

6. Djimon Hounsou – 55 rokov

Zdroj: buzzfeed.com

Objavil sa v mnohých filmoch od Marvelu či DC Comics. Navyše herecky sa predviedol vo filmoch ako Amistad či Gladiátor. Tipovali by ste mu 55 rokov? My teda nie.

7. Halle Berry – 53

Zdroj: buzzfeed.com

Krásna sexi herečka sa preslávila hlavne vďaka filmom zo série X-Men, kde stvárnila postavu STORM. Zažiarila aj v dráme Ples príšer. Za jej výkon jej Akadémia udelila Oscara. Pamätná je hlavne sexuálna scéna, ktorá mala s Billym Bobom Thortonom. Vyzerá totiž tak reálne, že si mnohí myslia, že aj reálna bola.

8. Nia Long – 49 rokov

Zdroj: buzzfeed.com

Zahrali si prevažne v komédiach ako Už sme tam, kde si zahrala po boku rappera Ice Cubea, stvárnila rolu aj v sitcome Willa Smitha – Fresh Prince a svojou krásou náš očarila v komédií Agent v v sukni, kde si zahrala po boku Martina Lawrencea!