v ,

5 najlepších momentov s úžasnou Black Widow v akcii!

Black Widow to vie roztočiť!

https://vofko.sk/wp-content/uploads/2019/04/uploads2Fcard2Fimage2F6918362Ff7a03680-bba7-45f9-a92b-d47e6122b43d.jpg2F950x534__filters3Aquality289029.jpg

Teraz si možno niektorí myslíte, že vám ukážeme horúce scény so Scarlett. To teda nie! Dnes sa zameriame na famózne akčné scény, ktoré vo filmoch série MCU Black Widow predviedla.

Zdroj: mashable.com

5. Bitka na chodbe – Iron Man 2

Vo filme Iron Man 2 sme ju videli skôr ako asistentku Tonyho Starka Natashu, avšak keď ukázala svoju pravú tvár a identitu až vtedy to stále za to. V Hammer Industries napadlo ju a Happyho Hogana pár zabijakov. Kým Happy bol šťastny, že ako tak odrovnal jedného, Natasha si hravo poradila so všetkými!

4. Bežný deň v práci – Avengers

Black Widow je zviazaná na stoličke, zdá sa nám, že je bezmocná. Zrazu zavola Agent Coulson s tým, že ju potrebuje a ona neváha a hravo si poradí so všetkými v miestnosti, samozrejme nezabúdajme na fakt, že je zviazaná na stoličke.

3. Scéna na lodi – Captain Amerika: Zimný vojak

Táto časť zo série MCU patrila hlavne Buckymu a hercovi Sebastianovi Stanovi, samozrejme tiež jeho kamarátovi z dôb dávno minulých Steveovi, ktorého skôr poznáme ako Captaina Ameriku. No nezabudli sme ani na ohromnú Black Widow, ktorá zase predviedla svoje umenie.

2. Scéna v Lagose: Captain Amerika: Občianska vojna

Scéna v Lagose patrí medzi tie najluxusnejšie. Naozaj sme v nej videli skvelé bojové scény s Capom, Scarlett Wich, Falconom a samozrejme Black Widow, ktorá opäť predviedla skvelé bojové scénky!

1. Black Widow, Okoye a Scarlett Witch vs Proxima Midnight – Avengers Infinity War

Posledný scénka na našom zozname je tá z posledného filmu MCU – Infinity War. Táto scéna možno nepatrí medzi tie najlepšie bojové scénky, každopádne ukazuje Black Widow a jej nový “look” a tiež navnaďuje na udalosti, ktoré uvidíme v Avengers: Endgame. Tým nechceme povedať, že by táto scéna nestála za to!

Ktorá z týchto bojových scén s Black Widow sa vám páčila najviac?

Zdroj: nerdist.com

 

CompTIA CAS-002 Q&A : CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP)

That monitor has been particularly CAS-002 Q&A good temper, but I believe he usually temper certainly not so good, or picket squad how to be We do not demolish the house However, in CompTIA CAS-002 Q&A such a field unit, the female soldier suddenly broke in, that is to say, having this treatment, going CAS-002 Q&A up to the captain and going to the picketing, and nobody says she is not a word. Then you may be asked to give them a few photos of a photo, you laugh at the train station what can be a CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP) CompTIA CAS-002 Q&A photo ah But still agreed, then according to them they are happy to no problem, hold your hand say Thank you, thank you Comrade or not with your own dark rough hand to hold your white delicate hand is linked to say thank you Accent is also the dregs of soil in the sky. But the elite are not the same gang of these elites, there is no murderous eye full of bird gas, is that CASP CAS-002 they think they are more bird kind.

6 51 I am very sorry to CAS-002 Q&A everyone, saying that I made an appointment with someone, I CompTIA CAS-002 Q&A can t break the contract, and I can t cancel the call because Neder s cell phone fell into the toilet yesterday and couldn t be reached. Yes, that s true. What is CompTIA CAS-002 Q&A the CompTIA CAS-002 Q&A CASP CAS-002 use of uncomfortable You can always do something Nothing can be done, it s all settled, it s all over. After a burst of laughter, CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP) another colleague received http://www.examscert.com a call from him. Yang Fei Yang Fei I seem to wake up in the place I sat down yesterday. I said inferiority CompTIA CAS-002 Q&A I am really a bargain. The two feet are hanging on top of them.

Reassured, hey, the disaster has made us all a lot smarter Chengda said that he turned his car and the car immediately rushed CAS-002 Q&A to CASP CAS-002 Q&A the CASP CAS-002 city with smoke. He thought CompTIA CAS-002 Q&A that Ning An did not recognize CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP) him and screamed Ning an, it is me. Do you want to exchange this way Shang Yan s masseter muscles are shaking sharply. Stupid things, you are still happy at this moment, when you can really grow up and become sensible The court came to CompTIA CAS-002 Q&A the notice and sent a copy of a letter from CompTIA CAS-002 Q&A Uncle Shang Yi to the court Wangwang, let s talk later.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Medzi 1 dielom 8. série a 1. dielom 1. série Game of Thrones je nápadná podobnosť. Ktoré detaily vám unikli?

10 zaujímavostí, ktoré musíte vedieť predtým, než uvidíte Avengers: Endgame!