v

5 najlepších a 5 najhorších scén z Pána Prsteňov

Čo sa nám na tejto sérií páčilo a čo naopak nie

Zdroj: roosterillusionreviews.com

Tolkienov svet je známy po celom svete aj vďaka sfilmovanéj knihe ” Pán Prsteňov “. Tento film je kritikmi dosť vychválený. Obsahuje veľmi veľa kvalitných scén od epických bitiek až po skvelý humor, ale tak isto sa v ňom nájdu scény, ktoré sa moc nevydarili.

Pravdaže sfilmovať niečo tak obtiažné a komplikované ako je svet Tolkiena nie je jednoduché. Už len keď sa pozrieme na postavy, jednotlivé scény alebo celkové prostedie. Vybrali sme 5 najlepších a 5 najhorších scén z trilógie.

Najlepšia scéna: Gandalf a Balrog

Asi jeden z najepickejších momentov z prvého dielu trilógie. Presne v tejto scéne zaznie to slovné spojenie ” You shall not pass” (Ty tadiaľto neprejdeš).

Najhoršia scéna: Čarodejnícky duel

Tento duel bol od začiatku strašne nevyrovnaný. Áno, áno Saruman je silnejší ako Gandalf, ale aj tak, aby sa mocný Gandalf na nič nezmohol?

Najlepšia scéna: Boromirova smrť

Boromir ako jeden z najlepších postáv z trilógie zomrel hneď v prvej časti. Jean Bean svoju rolu zahral perfektne, hlavne v jeho poslednej scéne, v ktorej zomrel. Za tento kúsok si tvorcovia zasluhujú obdiv.

Najhoršia scéna: Porada Entov

Porada Entov nie je určite najzaujímavejšia časť trilógie. Ešte ten ich spôsob komunikácie. Nevedia sa dohodnúť, ale keď zistia, že Saruman vyrúbal nejakú časť lesa, tak odrazu už poradu netreba,

Najlepšia scéna: Nemám ti nájsť stolík ?

Tento vtipný príspevok Legolasa pred bitkou v časti ” Dve veže” je naozaj skvelý. Úplne sa to hodilo, také odľahčenie situácie. Je skoro jasné, že neprežijú noc, ale spraviť si srandu z trpaslíka – to treba.

Najhoršia scéna: Glum všetko zhodí na Sama

Glum ako jedna zo záporno-kladných postáv už skoro v Mordore očierni Sama tým, že povie, že po nociach vyjedá ich zásoby jedla a Frodo mu uverí. Áno, je zmätený prsteňom, ale aj tak priateľ je priateľ.

Najlepša scéna: Príchod jazdcov Rohannu pred brány Gondoru

V bitke, v ktorej nie je už žiadna nádej na výhru sa odrazu spoza kopca objaví zopár tisíc jazdcov, ktorí priši na pomoc. Je to jedna z najepickejších bojových scén trilógie.

Najhoršia scéna: Duchovia zachránia Gondor ?

Scéna v ktorej sa Gondor zachráni nie je moc obľubená, ako kritikmi tak aj divákmi. Prídu zelení duchovia a zrazu je koniec. Snažili sa to ešte zachrániť bojovými scénami Legolasa a Gimliho, ale tento kúsok im nevyšiel.

Najlepšia scéna: Aragorn pred bránov Mordoru

Po bitke o Gondor sa zvyšky ľudskej armády presunie pred brány Mordoru, aby pomohli Frodovi sa dostať k sopke. Veľmi statočné. A ešte aj Aragornov príhovor, úplne mega.

Najhoršia scéna: Stretnutie Spoločenstva prsteňa na konci

Frodo sa zabudí v Roklinke. Krásne počasie, všetko svetlé…Proste dokonalé. Trošku moc na to, aké muky prežíval ešte pred chvíľou v Mordore. Všetci sú usmiati, aj keď stratili veľa priateľov, známych a Gondor jezničený.

Aká scéna je podľa vás najlepša ? Čo hovoríte na náš výber ?

zdroj: looper.com

NCMA CPCM Test

This result is only slightly worse than Miao Lian s record then, he climbed the climbing floor is 6 seconds 49. This kind of thing is not a joke in the Chinese army ah Nobody said anything.We both stayed with NCMA CPCM Test the SISU armored car. Looking at CPCM Test a table Certified Professional Contracts Manager(CPCM) of youth.I sat there so I looked at the youth of my desk, looked at one afternoon, did not say a NCMA CPCM Test word, no expression at all, CPCM Test no tears. What else can I do I tell you I was really sour nose ah Why should I eat this bitter Tired hammer on hammer tired to suffer suffer But why should I eat this disgusting NCMA CPCM Test bitter My youth I should be in college with the beautiful girl mixed with youth ah I should play guitar on campus lawn sing youth ballad the heart of the heart to think about, you replaced it you It was Certified Professional Contracts Manager CPCM then that I was a little shaken for the first time NCMA CPCM Test after I entered the Goblin Brigade. Alas, they pulled away a lot of things together I mess up the set I still say the main topic.

It proves that you are not NCMA CPCM Test only ignorant of the weather and the cotton jacket, CPCM Test but also contain the incomprehension of the journey then things NCMA CPCM Test will be big. Of course, Certified Professional Contracts Manager CPCM the expected effect NCMA CPCM Test is reached immediately. All http://www.examscert.com/CPCM.html day, I only Certified Professional Contracts Manager(CPCM) care about the cows and sea NCMA CPCM Test otters, and even forget the normal life and physiological needs.

A big goose appeared in front of Liu Haizhu. I don CPCM Test t borrow too much, isn NCMA CPCM Test t there a few cents I will pay NCMA CPCM Test you back if I spend it. It has been said that the appearance of a person at the age of 25 depends Certified Professional Contracts Manager CPCM on the parents, and the appearance of the person CPCM Test at the NCMA CPCM Test age of 50 depends on his or her self cultivation. The possible reason is that Dongbatian is too strong and has Certified Professional Contracts Manager(CPCM) too much for the younger brother, which makes Feng Wei become such a character. Today, he did it. It was really incredible.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 najtrápnejších momentov pri galavečeroch

HRA O TRÓNY: 8 najdôležitejších epizód, ktoré musíš pozrieť pred 8 sériou!