v

5 filmov ktoré sme si obľúbili vďaka psím hrdinom

Psy mali vždy špeciálne miesto v našom svete. A platí to aj vo filmoch. Koľkokrát ste sa pristihli v situaćii, že vám bolo viac ľuto mŕtveho psíka, než človeka. Samozrejme hovoríme o filmoch. A tentokrát nemyslíme filmy, v ktorých by psy hrali futbal. Ale filmy, ktoré nám odhaľujú pravé posolstvo psov na tejto zemi.

1. Hačikó- príbeh psa

Príbeh o psovi menom Hačikó sa dostal pod kožu nejednému divákovi a stal sa symbolom trpezlivosti a nikdy nekončiaceho puta medzi psom a jeho majiteľom.

Zdroj: imdb.com

2. Marley a ja

Pes z tohto filmu je dôkazom že nech sa deje v živote čokoľvek , tvoj verný pes s tebou bude stále a urobí všetko preto aby ťa znova videl šťastného.

Zdroj: topky.sk

3. Ja , legenda

Žáner tohto filmu je tak troch z iného súdka , no aj v tomto filme nájdeme zo strany psa veľa lásky , ochoty a hlavne sebaobetovania.

Zdroj: soundtracky-recenze.blogspot.com

4. Psia Duša

Film o psíkovi menom Bailey ktorý si nájde svojho ľudského kamaráta a majiteľa no kvôli nepriaznivosti osudu o neho príde a ocitne sa v tele iného psa.

Zdroj: topky.sk

5. Lassie

Síce už trochu starší film, no srdcia svojich divákov si získal natoľko , že si našiel obdiv u mnohých mladších aj starších divákov.

Zdroj: bombreport.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Je had Nagini Voldemortova matka? Šialená teória vás dostane do kolien!

Nečakali sme to, ale je to tu! Marvel nám daroval ďalší Avengers: Endgame trailer, v ktorom uvidíme pár unikátnych záberov.