v ,

5 filmov ktoré musíte vidieť aby ste porozumeli Avengers: Endgame

Ktoré filmy priamo vykresľujú dej Avengers: Endgame?

Zdroj: hnentertainment.co

Ako určite viete , do veľkého MCU finále ostáva už len pár dní a my vám prinášame 5 filmov ktoré by ste určite nemali vynechať, ak si chcete Endgame vychutnávať plnými dúškami!

Iron Man

Nie je azda ani lepšie miesto kde začať , ako pri filme ktorý odštartoval celú túto veľkolepú ságu. V hlavnej úlohe s Tonym Starkom ako Iron Manom, ktorého stvárnil herej Robert Downej Jr. Je to film ktorý obohatil Marvel o superhrdinu s charizmou, zo sveta ktorý je nám blízky. Zo sveta bez mimozemšťanov. A na záver musíme poznamenať že Endgame je posledný film v ktorom si Downey zahrá túto legendárnu postavu.

Zdroj: denofgeek.com

The Avengers

Ďalej tu máme film, pri ktorom sa ukázala v tej dobe celá naša legendárna partia v zostave Iron Man, Captain America, Thor, Black Widow, Hulk, a Hawkeye ktorí sa postavia ich prvej hrozbe. Vzhľadom na to že ich tu vidíme v plnej zostave , je to ďalší film na našom zozname ktorý musíte vidieť. Taktiež je to film, v ktorom sa nám na pár chvíľ po prvýkrát ukázal záporák Thanos.

Zdroj: forbes.com

Captain America: Civil War

Tento film sa nám dostáva na zoznam kvôli dosť zásadnej veci. A to že sme spoznali tím Avengers , resp. dva tími ako nikdy predtým. Jedná sa o snímok ktorý dosť zamiešal karty hlavne kvôli tomu, že sa dosť sťažili vzťahy medzi jednotlivými členmi.Je to taktiež druhý snímok bratov Russových ktorý nám dokazuje že zvládnu aj film iných rozmerov.

Zdroj: forbes.com

Avengers: Infinity War

Keď už hovoríme o nevyhnutných filmoch, ktoré musíte vidieť pred Endgamom , nemôžeme zabúdať na Infinity War. Je to snímok v ktorom sa Thanos pokúsil získať všetkých 6 kameňov nekonečna na vyhladenie polovice vesmíru. Samozrejme všetci vieme ako to skončilo. Dej filmu sa odohráva počas filmov Guardians of the Galaxy a ako sme nedávno mohli vidieť tak aj počas Captain Marvel. Už nám ostáva len dúfať že sa preživšej polovici tímu Avengers podarí Thanosa poraziť.

Zdroj: rollingstone.com

Captain Marvel

A na záver je tu najčerstvejšie dielo z dielne MCU. Hlavnou hrdinkou tohto príbehu je Carols Danvers ako Captain Marvel , najmocnejšia postava akú vesmír kedy videl, ktorá je kľúč k porážke Thanosa a ďalšou posilou do Avengers.

Zdroj: movieweb.com

 

Zdroj: screenrant.com

 

First-hand Cisco 352-001 Exam Dumps

She took a spoon and Cisco 352-001 Exam Dumps took a bite. However, it was unintentional, and suddenly I bumped into a meeting ADVDESIGN the applause and cheers 352-001 Exam Dumps were just you, and our old fashioned dad did not start cheering there she did make a smart answer to old friends. Here, Ming Cheng only went out. It s just that we are in the palatial hall the Cisco 352-001 Exam Dumps hot weather, why is the temperature of the hall so cold After all the intrigues and unspeakable male thieves, they added, adjusted and cared for the daily mood CCDE 352-001 before boarding the plane. Cisco 352-001 Exam Dumps If he knows, he must go. White Stone said Maybe, my mother can rest assured that Cisco 352-001 Exam Dumps the nephew http://www.passexamcert.com/352-001.html has his own way to deal with him.

Cook a pot of sweet potato hub or sweet potato cubes and treat it as a family dinner. Julie http://www.examscert.com/352-001.html is in the accounting firm, and it should be Julie s busiest season for a while. All that is left 352-001 Exam Dumps is the error. At this time, the director, like the Liuchuan wife in this episode, was once again cast CCDE 352-001 aside by our family and several tiger backed brothers. Smart 1996. Even if you think so, then all your views and feelings are in line with the views and feelings Cisco 352-001 Exam Dumps of our children in 1969 ADVDESIGN No tension, no ease Cisco 352-001 Exam Dumps and ease afterwards.

The pilot glanced at her, revealing a humble, Cisco 352-001 Exam Dumps kind 352-001 Exam Dumps and friendly smile, which was fixed Cisco 352-001 Exam Dumps for at least two years in CCDE 352-001 her pupil. Cisco 352-001 Exam Dumps Whenever men are ridiculed, he always has high sounding say is the wife s action, the bones can not tolerate Rui Juan s cumbersome and perfunctory. We listened patiently, until we found that all 352-001 Exam Dumps ADVDESIGN are universal principles, not with the actual situation of the audience combined with the operability, no water in the moon, the fog did not spend, no plum is expected, simply can not quench their thirst.

Jeden komentár

Zanechajte komentár
  1. Infinity war sa neodohráva počas filmov Guardians of the Galaxy a Captain Marvel. Zlý preklad? To musel napísať niekto kto sa vôbec nevyzná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

“Snaž sa nezasmiať” challenge s Benedictom Cumberbatch!

Najlepšie “Top Gear” epizódy. Videl si ich všetky?