v ,

25 faktov, ktoré pravdepodobne zmenia tvoj názor na Marvel filmy

Zdroj: medium.com

1.Pôvodne mala byť Wasp ústrednou ženskou superhrdinkou Avengers filmov. Režisér Joss Whedon uviedol, že chvíľu si mysleli, že sa Scarlet Johansson  nebude môcť pripojiť k Pomstiteľom ako Čierna vdova.

Zdroj: buzzfeed.com


2. Captain Marvel mala mať malé cameo v Avengers: Vek Ultrona, avšak scéna bola vystrihnutá, pretože producent Kevin Feige bol presvedčený, že príbeh Carol Danversovej, si zaslúži vlastný film.

Zdroj: buzzfeed.com


3. Scéna kde Tony Stark sedel na šiške v Randy´s Donuts bola inšpirovaná majiteľom, ktorý povedal režisérovi Jonovi Favereau, že by “veľmi rád videl Iron mana lietať cez šišku”.

4. V každom filme druhej fázy Marvel filmov môžeme vidieť odkazovanie na stratu ruky Lukea v Star Wars – Impérium vracia úder. Druhá fáza zahŕňa filmy: Iron Man 3, Thor: Temný svet, Kapitán Amerika: Zimný vojak, Strážcovia Galaxie, Avengers: Vek Ultrona a Ant Man.

Zdroj: buzzfeed.com

5. Vo filme Strážcovia Galaxie trvalo vytvorenie masky Davea Bautista tri až päť hodín. V druhom pokračovaní sa tento čas skrátil na 90 minút.

Zdroj: buzzfeed.com


6. Vzhľadom k tomu, že obsadenie Avengers: Infinity War bolo také obrovské, všetci herci sa nikdy nestretli. Vždy priviedli na natáčania jednu skupinku hercov, ktorú potom vystriedala druhá.

7. Taktiež samotný herci nevedeli presne, ktoré postavy budú súčasťou obsadenia Avengers: Infinity War. Anthony Mackie tak nemal tušenie, že súčasťou filmu bude aj Winston Duke, kým sa nestretli na pľaci.

Zdroj: buzzfeed.com

8. Iron Man nikdy nemal celý scenár. Mal len obrys scenára, keď sa začalo natáčať. Finálny produkt tak bol väčšinou vytvorený improvizáciami hercov.

Zdroj: buzzfeed.com

9. Počas scén, kedy Thor a Jane stáli blízko seba, napr. pri bozkávaní, musela Natalie Portman stáť na schodíku. Je o dosť nižšia než Chris Hemsworth.

Zdroj: buzzfeed.com

10. Bojová scéna v klube s T’Challa, Okoye a Nakia – bola jedna z prvých natočených scén filmu Black Panther.

Zdroj: buzzfeed.com

11. Opäť film Black Panther – pri tvorbe postavy Killmonger sa režisér Ryan Coogler inšpiroval dynamikou medzi Batmanom a Jokerom. Chcel, aby divák uveril, že nie vždy je hrdina ten kto na konci vyhraje.

Zdroj: buzzfeed.com

12. Autor scenára a zároveň režisér Avengers Joss Whedon chcel pôvodne pridať k Lokimu ešte druhého záporáka. Myslel si totiž, že Loki nie je dostatočne veľkým nepriateľom.

Zdroj: buzzfeed.com

13. Chrisova veta vo filme Thor: Ragnarok – “Je to môj priateľ z práce.” bola vlastne improvizácia od chlapca, ktorý bol práve v deň nakrúcania na pľaci.

14. Cate Blanchet, keď sa pripravovala na Thor: Ragnarok, pre pochopenie svojho charakteru pozrela niekoľko videí na YouTube s make-up návodmi stvárnenia postavy Helai.

Zdroj: buzzfeed.com

15. Počas tréningu na rolu Carol Danversovej v Captain Marvel, Brie Larson trénovala so skutočnou jednotkou vzdušnou jednotkou Thunderbirds.

Zdroj: buzzfeed.com

16. Vytvorenie scény tanca malého Groota na začiatku filmu Strážcovia Galaxie 2 trvalo takmer dva roky.

17. Sebastian Stan sa pôvodne uchádzal o roku Stevea Rogersa vo filme Captain Amerika: Prvý Avenger. Nakoniec zobral úlohu Buckyho, pretože sa mu páčil jeho charakter.

Zdroj: buzzfeed.com

18. Počas prípravy na rolu Petera Parkera v Spider-Manovi: Návrat domov sa Tom Holland skutočne zapísal na strednú školu v Bronxe. Urobil tak pod falošným menom a naozaj do nej chodil tri dni.

Zdroj: buzzfeed.com

19. Pôvodným zámerom bolo, že Maya Hansen bude hlavným záporákom v Iron Man 3. Nakoniec z toho vzišlo kvôli obavám Marvelu, že sa ženské hračky nebudú až tak predávať.

Zdroj: buzzfeed.com

20. Keďže 20th Century Fox vlastní práva na X-Menov, v Avengers: Vek Ultrona nie sú Quicksilver a Scarlet Witch označovaní za mutantov.

Zdroj: buzzfeed.com

21. Scéna v Thorovi, keď Chris Hamsword povie “ďalší!” a hodí pohár o zem je jeho improvizáciou.

22. Vo filme Captain America: Zimný vojak je veľmi málo použitá CGI technológia. V podstate, v scéne keď Falcon skáče z lietadla v spomalenom zábere je na 100% autentická.

Zdroj: buzzfeed.com

23. V Thorovi: Temný svet bolo jeho kladivo o 10% väčšie než v prvom filme – nový vzhľad bolo vlastne spojenie kladiva z Thora a z Avengers.

Zdroj: buzzfeed.com

24. Ant-Man bol v skutočnosti jedným z prvých filmov Marvel Cinemat Universe, ktoré boli súčasťou prvej fázy Marvel. Napriek tomu prvým filmom, ktorý vyšiel bol Iron Man a to v roku 2008.

Zdroj: buzzfeed.com

25. A nakoniec. Neuveriteľný Hulk pôvodne predstavoval scénu, kde Bruce ide do Arktídy a uvažuje o samovražde – ak sa pozriete pozorne, môžete si všimnúť, že Captain AMerica zamrzol v ľade.

Zdroj: buzzfeed.com

Tešíte sa už na Avengers Endgame? V tom pripáde si nenechajte újsť aj ďalšie články s podobnou tématikou.

Zdroj: buzzfeed.com

Microsoft 70-461 Tests

The money has 70-461 Tests Microsoft 70-461 Tests to Microsoft 70-461 Tests be accepted, this is a bit of a sly idea. I didn t know if Microsoft 70-461 Tests I was Querying Microsoft SQL Server 2012 happy or moved. It is you, let me become a satin businessman She heard a 70-461 Tests bang from her heart, her body suddenly stiffened, Microsoft SQL Server 2012 70-461 and her feet stopped.

Just hear the loom ringing his mood. After that, it opened. Ning An http://www.examscert.com/70-461.html originally thought that as long as the money was opened from the gardens, the poverty situation in the family would soon change. There was Querying Microsoft SQL Server 2012 still a word on the tablet. If you don t weave Microsoft SQL Server 2012 70-461 silk, the silk weaving industry that we worked so hard to hand in will be handed over in the future. In the moonlight, Zhuo Yuan saw the Microsoft 70-461 Tests Microsoft 70-461 Tests sharp and angular face of Ding Zhi, and suddenly felt that he had told him 70-461 Tests that the archaeological captain s analysis of the pattern was somewhat out of place.

Oh, hey, I 70-461 Tests have Microsoft 70-461 Tests eaten my tofu Liu Wenxuan Is the White Querying Microsoft SQL Server 2012 70-461 Tests General safe Comes The coach has been Microsoft 70-461 Tests in bed for a few days. Ming Zhe pushed Microsoft 70-461 Tests Microsoft 70-461 Tests Wu Feijin s restaurant. Finally, Niu Wenhai has already been Microsoft SQL Server 2012 70-461 obsessed with this level. Sometimes I can t see a car in the morning. His pretentiousness made me angry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 užitočných kúziel a elixírov z Harryho Pottera, ktoré by si skvelo využil aj v našom svete

Ako by vyzerali mená svetových celebrít v slovenčine? Výsledok vás určite pobaví!