v , , ,

20 faktov o vašich obľúbených filmoch, ktoré šokujú aj najväčších fanúšikov! Toto ste o vašich obľúbených filmoch určite nevedeli!

Ktoré zaujímavosti z filmov vás prekvapia?

Vytvoriť film je beh na dlhú trať. Za jedným filmom stojí kopa práce, ktorú si možno ani neuvedomujeme. Nestačí mať len dobrú myšlienku. V pozadí každého filmu musí byť nejaká štúdia o danej problematike a to je len začiatkom všetkého. K dobrému filmu nestačí len schopný režisér a vynikajúci herci. Príbeh musí mať hĺbku a musí byť postavený na pevných základoch.

Ako príklad môžeme uviesť animáky od štúdia Pixar. Nie je tajomstvom, že vytvorenie jednej animovanej rozprávky trvá 5 až 7 rokov. Ide o obrovské časové rozpätie. A práve to dáva štúdiu možnosť hrať sa s detailami, prichádzať s novými nápadmi a do nejakých scén vsunúť rôzne zaujímavosti. Stáva sa, napríklad, že v jednotlivých rozprávkach sa objavujú figuríny z iných animákov, ktoré vytvorilo štúdio. Divák sa musí pozorne dívať, aby mu to neušlo, ale keď si to uvedomíme, pery sa nám roztiahnu do úškrnu nad prefíkanosťou tvorcov.

V tomto článku sa pozrieme na rôzne detaily, či zaujímavosti, ktoré sa týkajú našich obľúbených filmov či animákov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 najlepšie zarábajúcich pornohviezd. Neverili by ste koľko si dokážu zarobiť hviezdy z filmov pre dospelých!

15 najhorších vecí, ktoré môžete povedať alebo urobiť pri sexe! Týmto vetám sa pri sexe radšej vyhnite!