v , ,

15 najsilnejších postáv od Marvelu. Poznáš všetky ?

Najmocnejšie postavy slávneho Marvelu. Ktorú postavu máš najradšej?

Najsilnejšia postava od Marvelu ? Otázka na ktorú neexistuje ľahká odpoveď. Marvel má veľké množstvo postáv, od Spider-Mana po X-Menov alebo Strážcov Galaxie. Nájsť toho najlepšieho nie je vôbec ľahké. Kto by vyhral ? Ak si fanúšik Marvelu, tak tento článok je pre teba. Takže tu to je, 15 najsilnejších postáv od Marvelu.

15. Hulk

Zdroj: marvel.wikia.com

Bruce Banner sa stal Hulkom po vystavení vysokému množstvu Gama žiarenia. Hulk má neobmedzenú fyzickú silu a Banner zase inteligenciu, čo viac si priať ?

14. Silver Surfer

Zdroj: marvel.wikia.com

Po dohode s Galactusom sa stal jeho otrokom a slúžil mu. Jeho hlavnou silou je Kozmická sila, ktorá mu dáva schopnosť manipulovať s energiou.

 

13. Thor

Zdroj: marvel.wikia.com

Thor Odinov syn je rýchly, silný, je to nezvyčajný hrdina s ktorým sa nechceš pohnevať. Boh hromu a blesku  má v rámci svojej postavy neobmedzené možnosti. S týmto chlapikom by ste sa nechceli dostať do potyčky v bare.

12. Thanos

Zdroj: marvel.wikia.com

Posledný syn A’Larsa, ktorý je posadnutý smrťou. Momentálne vedie vojnu s našimi Avengerami. Jeho schopnosti sú Inteligencia, telepatia, nesmrteľnosť, sila a iné. Proste je takmer neporaziteľný. A so zbierkou kameňov nekonečna ma neobmedzenú silu, no my dúfame, že Avengers vymyslia nejaký plán, ktorý ho zničí!

11. Surtur

Zdroj: marvel.wikia.com

Surtur je obrovský ohnivý démon, ktorý pochádza zo Severskej mytológie a vo svete Marvel patri do Thorovho sveta. Jeho moc je veľmi veľka, ako sme už napísali je to obrovský ohnivý démon.

10. Odin

Zdroj: marvel.wikia.com

Odin je jedným z najmocnejších bohov, ktorý sa taktiež nazýva All-Father. Jeho inteligencia, rýchlosť a energetická projekcia sú lepšie ako u ostatných. So schopnosťou Odinforce má nevýslovnú a nekonečnú moc.

9. Onslaught

Zdroj: marvel.wikia.com

Onslaught je vytvorený z kombinácie vedomia Magneta a profesora Xaviera. Je stelesnením nenávisti, hnevu a frustrácie.

8. Franklin Richards

Zdroj: marvel.wikia.com

Jeho najväčšou silou je energetická projekcia schopná manipulovať a časom, energiou alebo realitou.

7. Galactus

Zdroj: marvel.wikia.com

Galactus je močný a veľký “požierač svetov.” Má neobmedzenú kozmickú moc a je známy ako nepriateľ všetkého čo žije a dýcha, ale je to skutočne tak? Každopádne patrí medzi úplne najmocnejšie postavy Marvelu.

6. Cyttorak

http://marvel.wikia.com/wiki/Cyttorak_(Earth-616)

Ako boh a démon, je Cyttorak neuveriteľne mocná bytosť. Na Zemi bol uctievaný, predtým ako bol vyhostený na Crimson Cosmos.

5. Phoenix Force

Zdroj: marvel.wikia.com

Táto sila predstavuje život, ktorý sa ešte nemá narodiť. Je nezničiteľná, nesmrteľná a má moc vytvárať a ničiť čokoľvek a všetko.

4. Eternity

Zdroj: marvel.wikia.com

Má absolútnu právomoc vo Vesmíre.

3. Living Tribunal

Zdroj: marvel.wikia.com

Jeho úlohou je chrániť Multiverse pred nerovnováhou.

2. Beyonder

Zdroj: marvel.wikia.com

Tento chlapík dokáže manipulovať s realitou a meniť veci na čokoľvek sa mu zapáči.

1. One-Above All

Zdroj: marvel.wikia.com

Stvoriteľ samotného Marvel Multiverse, dohliada na živý tribunál a je vševedúci, všadeprítomný a všemocný. Je nad všetkými kozmickými silami.

Čo hovoríte na náš zoznam ? Chýba vám tam niekto ?

Zdroj: list25.com

Microsoft 070-410 PDF

why Only two words fatherly love.Write here my eyes moist, what brigade, I live up to your expectations, after graduating from 070-410 PDF college did not sign up again to join the Windows Server 2012 070-410 army, did not return to our beloved dog brigade Microsoft 070-410 PDF when special war officer. Later, when the younger brother brought by my deputy monitor had some time ago participated in a clamor of very loud international Microsoft 070-410 PDF scout competitions, he told me that the international competitions did not have the scruples of our scout militarists. We have a poetic name there, a bit cheesy, but very appropriate Aoyama Gorge.So far it is still a smile back in my face, because after climbing up, the scenery is so beautiful Green cliffs on both sides, in the middle of a canyon, gravel road, both sides of the road waist is lined tall grass, not the usual poetic. Do not think that the instrument is typing to help Microsoft 070-410 PDF company commander to sort out what the house, is far from that simple. When I looked at her, I suddenly remembered one thing.Today is her 20th birthday. Because, fairy is my little shadow.Many years Installing and Configuring Windows Server 2012 later, I was always interrupted by an emotionally inexplicable moment when I was quiet.

We have created a child s world and mood by negating Windows Server 2012 070-410 the old world and adults. Because Microsoft 070-410 PDF of Installing and Configuring Windows Server 2012 this ideal, although I http://www.examscert.com Microsoft 070-410 PDF was a little embarrassed at the time, I still had a sincere respect for him. She went 070-410 PDF to the company with a turn of the steering wheel and was busy until late at night.

Not only that, he really 070-410 PDF looked back one last time.It was a big glance and glanced through the swamp for a long time. I stood up and called them hurry up.Small shadow in the last one, she ran to me with a smile Microsoft 070-410 PDF Look at you Microsoft 070-410 PDF anxious I http://www.testkingdump.com m fine Quickly I Microsoft 070-410 PDF waved Installing and Configuring Windows Server 2012 his hand in one hand. Not only did I go to no result, but also with a fool, Microsoft 070-410 PDF the sentry is definitely coming ah brother Come and Windows Server 2012 070-410 come in, go in.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kit Harington tvrdí, že každý kto kritizuje 8 sériu, by sa mal dať vypchať!

Predstaviteľ Ant-Mana Paul Rudd reagoval na populárnu teóriu Thanus. Čo k tejto bizarnej téme povedal ?